• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dni po zabiegu proszę o poradę

maruda325

New member
Witam wszystkich!

Mam 35lat. jestem 7 dzień po zabiegu plastyki napletka, przed zabiegiem nie miałem problemów z higieną, i współżyciem, lecz przy wzwodzie mój napletek byl ciasny.
Wpadłem na świetny pomysł żeby go poszerzyć.
Nie mieszkam w Pl. tylko w Londynie, i tutaj dokładnie tydzień temu miałem robiony zabieg laserem Co2 przez Dr. Piotra Grossa (chyba jest z Poznania, przylatuje na weekendy do prywatnej kliniki)
Nie przedłużając - zalecenia doktora po zabiegu. Moczyć 2x dziennie w wywarze z kory dębu, i podczas moczenia trochę ćwiczyć.(nic nie mówił o trzymaniu walka do góry) Nie mam problemów ze zdjęciem napletka od 1 dnia, lecz teraz z każdym dniem jest coraz gorzej. (coraz bardziej boli)
Malo tego chyba po tym moczeniu strasznie pali mnie skóra na napletku, i jest tak jakby gorączka! w tym miejscu masakra jakaś) Myślę żeby zamiast tej kory dębu zastosować rumianek.
Żeby bylo ciekawiej na szwach od 2 dnia pojawiła się biała może żółta wydzielina i jest do dzisiaj, raczej ciężka do umycia. Lekarz wczoraj na kontroli nic o niej nie powiedział, a martwi mnie ona.
Wacek dalej napuchnięty, po zdjęciu napletka między szwami a rzołedziem opona.
Przeglądałem wasze fotki ptaków i raczej nie widziałem takiego czegoś.
Myślicie ze tak powinno być. Co z tym stanem zapalnym po moczeniu?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Rumianek tez wysusza wiec troche ciulata zmiania. Mi lekarz po zabiegu powiedzial ze jak moczyc to najlepiej w roztworze sody oczyszczonej. Szklanka cieplej wody do tego lyzka sody i tak trzymac w tym ptaka po 15 min z 3 razy dziennie. To nie wysusza skory a dziala na stany zapalne i trudno gojace rany.
 

maruda325

New member
Z sodą pierwsze słyszę, żona pojechała po krem la rosche liquid. podobno łagodzi bo jest masakra. Dzisiaj zauwarzylem że jest troszkę bardziej opuchnięte niz wczoraj.
Po moczeniu pryskaliscie octeniseptem? bo tak właśnie robię, to dobrze?
 
Ostatnia edycja:

maruda325

New member
Hej pany, jestem 15 dni po zabiegu, prawie się już zagoiło, nie próbowałem jeszcze ściągać we wzwodzie ( w spoczynku chodzi ok)
Od kiedy próbowaliście w zwodzie ściągać napletek? Po mojemu ciasno trochę na sciagniecie jak stoi :p
Mogę spróbować ale boję sie ze coś porozrywam, co myślicie?
 

maruda325

New member
Nie wiem jak się edytuje. w każdym razie wczoraj wieczorem sciąngnołem w pełnym wzwodzie i chyba nic się nie stało, trochę ciasno jest ale może jeszcze to wszystko się poluzuje(15 dzień), dziś wieczorem znowu akcja.
Postanowiłem napisać bo może komuś się przyda.
 

Podobne tematy

Do góry