• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 tygodni po zabiegu

Wczoraj minęły 6 tygodni od zabiegu. Czy waszym zdaniem wszystko się dobrze goi i wygląda ok?? Zaznaczę, że długo nie chciały mi wypaść szwy, musiałem im trochę pomagać. Mam nadzieję, że pod skórą nie zostały żadne pozostałości, bo czuje tam pod żołędziem jeszcze jakieś twarde zgrubienia.

Jeszcze jedno pytanie dotyczące wędzidełka. Czy patrząc na zdjęcie możecie stwierdzić czy było coś z nim robione, bo lekarz w sumie nic mi nie mówił po zabiegu. Pamiętam, że na pierwszej wizycie, a było to pół roku przed zabiegiem lekarz mówił, że oprócz stulejki mam jeszcze krótkie wędzidełko, ale podczas zabiegu już nic na ten temat nie wspominał, że trzeba usunąć albo wydłużyć.

Link do zdjęć

https://imgur.com/a/JRVXn
 
Na odczucia nie narzekam jeśli chodzi o samo zaspokajanie. Jeśli chodzi o inną sprawę to sexu po zabiegu jeszcze nie uprawiałem. Tzn coś tam próbowałem, ale jakoś nie wyszło. Mianowicie chwile bez gumki było ok, szybko czułem, że mógł bym zaraz skończyć, ale kiedy chciałem założyć prezerwatywę to czułem ból i przerwaliśmy. Skończyło się na sexie oralnym i było ok. Sex nie wyszedł może dlatego, że miałem jeszcze trochę szwów. Było to cztery tygodnie od zabiegu. W piątek jadę do Polski, do żony i się przekonam jak jest teraz. :)
 

oxis

Member
Szczerze to jakiś partacz chyba robił. Słabo to wygląda. Jak z funkcjonalnością ? Jakie masz odczucia ?

Mam odmienne zdanie. Na fotkach widać, że lekarz swoją robotę zrobił wzorowo. Wszystko się ładnie zagoiło.
Ale najważniejsze, że kolega Plosik1989 nie narzeka na odczucia, bo ma zrobione chyba obrzezanie low@tight, które jest czasami ryzykowne pod tym względem.Wszystko dobre, co się dobrze kończy! I życzyć wypada tylko wiele radości z seksu! :)
 
Mam odmienne zdanie. Na fotkach widać, że lekarz swoją robotę zrobił wzorowo. Wszystko się ładnie zagoiło.
Ale najważniejsze, że kolega Plosik1989 nie narzeka na odczucia, bo ma zrobione chyba obrzezanie low@tight, które jest czasami ryzykowne pod tym względem.Wszystko dobre, co się dobrze kończy! I życzyć wypada tylko wiele radości z seksu! :)

Ja w sumie do końca nie wiem jaki mam typ obrzezania. Lekarz stwierdził, że wykonał obrzezanie całkowite, ale jednak podczas spoczynku żołądź jest częściowo zakryta przez nadmiar skóry. A przecież przy całkowitym żołądź jest całkowicie chyba odsłonięta.
 

oxis

Member
Ja w sumie do końca nie wiem jaki mam typ obrzezania. Lekarz stwierdził, że wykonał obrzezanie całkowite, ale jednak podczas spoczynku żołądź jest częściowo zakryta przez nadmiar skóry. A przecież przy całkowitym żołądź jest całkowicie chyba odsłonięta
Linia cięcia jest blisko żołędzi, więc na pewno jest to obrzezanie typu low.
I chyba dobrze, że nie jest za ciasne, bo to czasami powoduje problemy, na przykład bolesne erekcje, gdy tej skóry jest za mało na członku.Lekarz dobrze "obliczył", ile trzeba zostawić skóry. Ciasne obrzezanie usuwa nie tylko cały napletek, ale też część pozostałej skóry z członka.Gdyby uciął więcej, mógłbyś mieć problemy z erekcją i satysfakcją podczas seksu czy masturbacji.
 
Linia cięcia jest blisko żołędzi, więc na pewno jest to obrzezanie typu low.
I chyba dobrze, że nie jest za ciasne, bo to czasami powoduje problemy, na przykład bolesne erekcje, gdy tej skóry jest za mało na członku.Lekarz dobrze "obliczył", ile trzeba zostawić skóry. Ciasne obrzezanie usuwa nie tylko cały napletek, ale też część pozostałej skóry z członka.Gdyby uciął więcej, mógłbyś mieć problemy z erekcją i satysfakcją podczas seksu czy masturbacji.

To w takim razie wygląda to na obrzezanie częściowe, tak? Zastanawia mnie fakt czemu lekarz uznał, że wykonał obrzezanie całkowite jak się go pytałem na wizycie kontrolnej.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bo masz calkowite. Przykrywa ci skora bo akurat tak zrobil ciecie ze skora jak ci pisior maleje tak się podwija ze nachodzi na grzyba.
 

Podobne tematy

Do góry