• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 tygodni po obrzezaniu staplerem - prośba o opinie

dandoo

Active member
witam Panowie, miałem częściową stulejkę, problem był we wzwodzie, napletek nie chciał zejść. Zdecydowałem się na obrzezanie częściowe staplerem, niemniej jednak mam wątpliwości czy aby dobrze wszystko poszło. Tak wiem to dopiero 6 tydzień ale widziałem na forum dużo lepsze efekty, może też być, że akurat to kwestia organizmu. Martwi mi jednak ten napletek, który jest tak jakby opuchnięty, być może to limfa. Czy któryś z Was miał podobnie? Na necie wyczytałem, że może to trwać nawet do czasu 6-9 miesięcy, dla mnie spoko, ale chciałbym się upewnić czy były podobne przypadki, bo ja sam nie wiem czy to duża ilość napletka czy po prosto limfa, dotykając czuje, że w środku to jeszcze się tam nie wszystko zrosło. We wzwodzie wygląda to lepiej i nie jest to aż tak zauważalne bo napletek się naciąga. Urolog mówił mi, że jest ok i ten obrzęk powinien z czasem zejść i ma to wyglądać tak, że w spoczynku będzie częściowo przykryta główka a przy wzwodach sama będzie się odkrywać, tyle że teraz raczej nie schodzi bo jest ta limfa. Panowie z góry dzięki za każdą konstruktywną uwagę.https://drive.google.com/drive/folders/1kF5eBfPyJ35locOPwsGfgd-xNLt9Amrh
 

Trolo

Well-known member
Te pierwsze zdjęcia są we wzwodzie? Generalnie to wygląda dobrze. Ciekawi mnie jak będzie z rozciągnięciem napletka we wzwodzie po całym trzonie bo coś tam wędzidełka zostało i czy nie będzie przeszkadzać. A czy opuchlizna nie powiększa się po nocy i w ciągu dnia zmniejsza się?
 

dandoo

Active member
to taki średni wzwód ;) jak przyjdzie to dodam zdjęcie, wędzidełko zostało przedłużone i przyszyte ale wydaję mi się że nie do końca równo ale skóra się naciąga więc sam nie wiem, ale nie przeszkadza. co do opuchlizny to zauważyłem, że zmniejsza się jak naciągam napletek na żołądź i mocuje trochę bo tak to sam schodzi za żołądź bo u góry jest jakby krócej i tak pochodzę. Zastanawiałem się czy może do góry go jeszcze nosić…to co jeszcze zauważyłem to od dołu jakby bardziej nachodził na żołądź niż u góry. Powiem tak, nic nie boli, tylko zastanawiam się nad estetyką, limfa/ opuchlizna jest taka jak widać nie zwiększa się jak chodzę luzem, ale jak na muss nałożę i pochodzę tak z dwa dni to zmniejsza się. dodałem zdjęcie zaraz po tym jak naciągnęli napletek na żołądź. są w tym samym linku. dzięki za opinie i rady
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dandoo

Active member
@Trolo dodałem zdjęcia we wzwodzie także teraz jest cały ogląd, gdyby ktoś pytał - ten lepiec przytrzymuje mi napletek w celu zmniejszenia tej limfy potem. dzięki Panowie za opinie.
 
moim zdaniem wygląda dobrze, a ten nadmiar to blaszka wewnętrzna która się rozciąga podczas wzwodu, tak to chyba wychodzi po staplerze.
 

Podobne tematy

Do góry