• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 tygodni po, wszystko ok ?

Valentino7

New member
Cześć, miałem zabieg obrzezania częściowego 5 tygodni temu. Chciałem się zapytać czy według was wszystko jest ok? Od zabiegu żadnych większych komplikacji nie było, trochę bolało i było spuchnięte ale z czasem ładnie się goiło. Jedynym moim zmartwieniem jest widoczna na zdjęciach oponka, choć mimo wszystko chyba tragedii nie ma. Lekarz mówił żeby nic z tym nie robić tylko zachować dobrą higienie, ale może macie jakieś warte polecenia sposoby aby szybciej się formowało, póki co to w ogóle nie schodzi. Przez noc jakby puchnie ale po nałożeniu napletka na żołądź z czasem schodzi i tak w kółko. Dodatkowo miałem usuwane
wędzidełko i tam również widać ranę.

 

nope

Well-known member
Wydaje mi sie ze masz więcej napletka wewnętrznego z przodu niż z tył stąd ta fałda? Nie mozesz tak napinac skóry we wzwodzie bo jest troche ciasnawa blizna. Powinna sie rozciągnąc ale tez ile się rozciągnie to nie jestem w stanie ci powiedzieć. Dostajesz oponki bo jest ciasne szycie i przeplyw limfy jest delikatnie jeszcze zaburzony. Zobaczysz po czasie czy bedzie ok xd
 

Podobne tematy

Do góry