• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 Miesięcy Po Zabiegu Usuwania Stulejki

trimi

New member
To jak się rany goja i zabliźniając to jest raczej kwestia indywidualna organizmu.
Pytanie czy lekarz kazał coś stosować i czy stosowałeś?
No na NFZ jak się robi to niestety maja trochę wywalone na pacjenta z tego co widzę na tym forum porównując do tego jak ja miałem prywatnie, maść na blizny możesz kupić i zacząć stosować, na forum masz dużo informacji na ten temat i nie ma sensu żebym się powtarzał.
Często z tego co widzę to osoby po zabiegu nawet nie wiedzą jakie mają szwy i co z nimi robić porażka.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moze zacznijmy od tego co wg ciebie jest zle zrobione. Druga kwestia wstaw zdjecia w wzwodzie z maksymalnie osiągniętym napletkiem.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie to wędzidełko do poprawki. Stanowczo za krótkie. Reszta wyglada ok.
Twoje wędzidełko jest napięte mimo ze nie odciagasz skory w dol, a tak nie powinno byc, dlatego cie boli.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To zalezy jak mocno i daleko ciagniesz. Ma tez swoja granice, w koncu taka jego rola. Kazde wędzidełko jak na chama naciągnięte zacznie bolec. Ze jest krótkie mozna mowic gdy napletek jest ledwo za zoledziem a wedzidelko juz sie robi biale i boli. Jak masz odciagniety napletek jak na zdjeciu az do polowy fiuta to ma prawo wtedy boleć.
 

oxis

Member
Pokaż to najlepiej lekarzowi i niech on poradzi. Nie decydowałbym się jednak na usuwanie wędzidełka, a raczej na jego wydłużenie.
To bardzo wrażliwa strefa erogenna i wiele osób po usunięciu wędzidełka przy obrzezaniu narzeka na gorsze doznania seksualne.
Lepiej nie ryzykować!
 

Podobne tematy

Do góry