• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

42H po zabiegu

Shanesan

New member
Hej. Jestem prawie 2 dzień po zabiegu. Nie powiem panikuje ale każdy mówi ze to świeże i musze dać czas. Jak oceniacie ? Jest mega spuchnięte zastanawiają mnie te fałdy skóry czy to wszystko podchodzi. Pielęgnacja póki ci bez kąpieli bo mega boli, psikane oktaniseptem, później gaza wycierać i na to maść, i owijam. 2 razy
dziennie. W nocy cały czas potrafi pobolewać, Nadwrażliwość jest ogromna ledwo da się cokolwiek dotknąć. Wzwodow brak :p

zdjęcia :

 

sebo

New member
Hej. Jestem prawie 2 dzień po zabiegu. Nie powiem panikuje ale każdy mówi ze to świeże i musze dać czas. Jak oceniacie ? Jest mega spuchnięte zastanawiają mnie te fałdy skóry czy to wszystko podchodzi. Pielęgnacja póki ci bez kąpieli bo mega boli, psikane oktaniseptem, później gaza wycierać i na to maść, i owijam. 2 razy
dziennie. W nocy cały czas potrafi pobolewać, Nadwrażliwość jest ogromna ledwo da się cokolwiek dotknąć. Wzwodow brak :p

zdjęcia :

Opuchlizna jak to po każdym po zabiegu zejdzie więc sie tym nie przejmuj. Ważne żeby był ułożony do góry żeby prawidłowo sie goiło. Nadwrażliwość będzie bo żołądź był cały czas pod osłoną napletka więc dla niego to ciężki szok jest bo nowa rzeczywistość go spotkała :D, ja miałem obrzezanie tydzień temu i nadwrażliwość co prawda jest ale mniejsza i można z tym żyć, daj sobie kilka dni. Co do mycia to ja dostałem zalecenie żeby sie nie kąpać tylko brać prysznic. I nie kierować strumienia wody bezpośrendnio na sprzęt tylko pozwolić żeby woda na niego spłynęła. Też w jakiś sposób że sie sprzęt hartuje w tych pierwszych dniach
 

nope

Well-known member
Mi dalej nie smiga. Wrzuc normalnie na imgur jak kazdy czlowiek a nie kombinujesz...
 

Shanesan

New member
Ok Sory nie ogarnalem tego na tel.
Wydaje mi się ze ta fałda skory dolna to od zastrzyku znieczulającego i to zejdzie.


 

nope

Well-known member
Moim zdaniem nie wyglada to dobrze. Znaczy z raną nic sie nie dzieje złego ale szycie jest strasznie wąskie i ciasne w stosunku do obwodu.
 

Shanesan

New member
jakie mogą być konsekwencje takiego szycia? Będzie jakiś kalafior jak się zrośnie ? Trochę się od wczoraj wystraszyłem i stwierdzilem ze się podzielę z wami. Czy trzeba dac czasu?
 

nope

Well-known member
Dac sobie czasu ale warto uderzyc do lekarza co wykonywal zabieg i zobaczyc co on na to powie. Ogolnie no na tym etapie gojenia to wiesz takie gdybanie, moze byc tez tak ze opuchlizna kontrastuje na to ze szycie tak wyglada. Tak może byc "kalafior" jak będzie za wąsko albo problemy z opuchniętym napletkiem wewnętnrznym co slabo wyglada. Nie stresuj sie. Podczas gojenia to sie rozne rzeczy z ptakiem dzieją a potem wychodzi ze jednak wszystko ok.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Faktycznie wyglada tak jak napisal nope. Jakby zszyte ciasniej niz obwod pindola. Ale to moze tylko takie zludzenie na fotce. Widac tylko 1 foto a niby wrzuciłeś 2
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ciezko cokolwiek oceniac tak krótko po zabiegu. Wyglada dziwnie ale rownie dobrze za 5 dni moze wygladac normalnie. Nie ma co panikowac, bo i tak i tak nic teraz nie poradzisz. Nie zmienisz. Nie utniesz i nie przyszyjesz.

Jedynie dziwne ze z boku masz wew napletek a z gory zszyte jakby przy samym grzybie.
 

Shanesan

New member
Ciezko cokolwiek oceniac tak krótko po zabiegu. Wyglada dziwnie ale rownie dobrze za 5 dni moze wygladac normalnie. Nie ma co panikowac, bo i tak i tak nic teraz nie poradzisz. Nie zmienisz. Nie utniesz i nie przyszyjesz.

Jedynie dziwne ze z boku masz wew napletek a z gory zszyte jakby przy samym grzybie.
Załamałem się. Mam nadzieje ze to się jakoś schowa albo zejdzie opuchlizna ale raczej wątpię bo to nie ma gdzie się schować. Szyło to dwóch lekarzy na stronę. Po lewej stronie jest dobrze prawa tak wyskoczyła . Jestem złej myśli już na starcie. Mam nadzieje ze to się uspokoi bo jak mam mieć takie coś przez całe życie albo bujać się od lekarza do lekarza z poprawkami… dzięki za wsparcie mimo wszystko.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie zalamuj bo to nic nie zmieni. Rownie dobrze za tydzien bedzie wygladac jak powinno. Ciezko ocenic po zabiegu od razu. Poza tym my nie lekarze. Oceniamy jedynie z doswiadczenia zagarnietego przez kilka lat wlasnie z tego forum i tez mozemy byc w błędzie.

Btw. Jak komus odpowiadasz bezpośrednio nie cytuj calego postu. Mozesz uzyc @ i nazwe użytkownika
 

Shanesan

New member
Wieczorny opatrunek zmieniony. Po ściągnięciu taka opuchlizna i krwiak. Normlane ? Może to być od tego ze trzymam ptaka do góry cały czas nawet podczas leżenia i krew spływa w dolna partie? Posmarowane solidnie maścią popsikane zawinięte i niech mija kolejny dzień..
 

sebo

New member
@Shanesan

Słuchaj, wiadomo że sprzęt dziwnie wygląda i cie to przeraża bo jakby nie patrzeć dla facetów to jeden z ważniejszych organów ale ciężko żeby nie było defektów jak było to cięte itp. Uwierz mi, też leciałem do urologa po kilku dniach jak pipa bo miałem na górze żołędzia zaczerwienienie po jednej stronie a po drugiej zasinienie. A ten obejrzał go całego i stwierdził ku mojemu zaskoczeniu że goi sie pięknie i takimi pierdołami mam sie nie przejmować bo on po prostu dostosowuje sie do nowej rzeczywistości. Po 3 dniach od tamtej wizyty kontrolnej już jest co raz mniej widoczne. Ważne żebyś go mył, odkażał i trzymał do góry- to dla ciebie priorytet teraz. Jakieś ciasne gacie i przecierpieć te kilka dni. Sam byłem w szoku jak żołądź reagowała na wodę kiedy nie leci bezpośrednio na niego- to jest inna bajka niż jak go dotykasz palcem czy jak sie ociera o bieliznę. I szarym mydłem, ewentualnie, mydło/żel do miejsc intymnych i skóry wrażliwej ale tu niech sie lepszy ekspert wypowie żebym cie nie wrzucił na minę. Ewentualnie co ci lekarz mówił na temat środków do mycia.
 

Podobne tematy

Do góry