• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 tygodnie po obrzezaniu

plea

New member
Witam, jestem miesiąc po obrzezaniu całkowitym i po kontroli u urologa, powiedział on że wszystko się ładnie zagoiło. Niestety dzisiaj po pierwszym od operacji stosunku z dziewczyną okazało się że wypadł mi szew i dosyć mocno wszystko spuchło a w miejscu szwów zrobiło się fioletowe. I teraz pytanie czy to samo wszystko zniknie i czy mam się czym przejmować ?
 

plea

New member
Źle napisałem wyżej, w miejscu w którym najprawdopodbniej był ten szew zrobiło mi się fioletowe a nie w miejscu szwów, to jest pod oponka która narazie została mi po zabiegu, a spuchło mi pod tym fioletowym
 

Casevan

Member
Bo seks 4 tyg od zabiegu jest dla na prawdę nielicznych przypadków które się goją wyjątkowo szybko. A nawet i oni na początku muszą uważać.
Po takim czasie na pewno nic złego się nie stało tylko pewnie podrażnione opuchlo i za kilka dni ustąpi.
 

plea

New member
No właśnie dzisiaj opuchlizna prawie zeszła i w miejscu opuchlizny zrobiło się fioletowe, także chyba wszystko idzie w dobrym kierunku
 

Podobne tematy

Do góry