• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dzień po zabiegu do oceny

Status
Zamknięty.

jakub1846

Member
Jestem 4 dzień po zabiegu częściowego obrzezania i usunięcia wędzidełka.
Wstawiam fotki do oceny, cały czas chodziłem z ściągniętym napletkiem, opatrunek z gazy jałowej, mycie mydłem a potem pryskanie Octaniseptem.

 

jakub1846

Member
Byłem na kostultancji u innego lekarza, teraz bede chodził z nałożonym.
Nie, robił dr Drabina z Krakowa.
U mnie nie wygląda to aż tak źle jak myślałem
 

jakub1846

Member
Wczoraj doktor mi założył napletek, w domu tez mi się udało
A dzisiaj już się nie da.. troche mi zeszła chyba dzieki temu opuchlizna z przodu, ale jak mam zakładać jak się nie da.
 
Ja gdy miałem z tym problem , bo oponka nabrzmiała na tyle , że napletek nie chciał się zsunąć , to wewnętrzny napletek przytrzymywałem sobie patyczkiem do uszu , albo kawałkiem kartoniku , żeby się nie przesówał i w tym samym momencie wywijałem napletek zewnętrzny ma żołądź. Potem najlepiej złapać przylepcem/plastrem , żeby się nie zsuwał .
 
Nie , nie . Przyklejony do góry miałem mieć według zaleceń lekarza tylko 1 tydz , ale ja nosiłem dwa .Potem normalnie na dół , ale w opatrunku , bo strasznie wbijały mi się szwy i przy chodzeniu ocierało i strasznie bolało/kuło.
 

jakub1846

Member
łapie poniżej linii szwów i jakoś tam naciągam wciskając żołądź do dołu.
Na początku jak lekarz mi to naciągał to bolało i samemu jak naciągałem kilka razy to bolało ale to przez oponke która była, teraz oponka już zeszła troche wiec elegancko bez bólu idzie
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry