• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po zabiegu plastyki

moraj

Member
ciężko stwierdzić, napletek nietypowo nacięty. Zrób napar z rumianku i mocz członka w takim letnim roztworze przez 20 minut podczas tego spróbuj odciągnąć napletek do końca. Daj znać czy się udało :)
 

daw92

New member
dzisiaj zeszła opuchlizna i udało się oddciągnać napletek prawie do końca. Zebrało się trochę brudu więc go wymyłem potem osuszyłem. Chirurg powiedział ze nie mogę go moczyć bo mam szwy rozpuszczalne, ale powiedział też że mogę się kąpać normalnie pod prysznicem i teraz moje pytanie czy szwy się nie rozpuszczą podczas kapieli? kiedy mogę przestac nosić opatrunki?
 

pawel04122

New member
U mnie właśnie mija 3 tyg od zabiegu, szwy dalej siedzą a a są rozpuszczalne więc nie ma żadnych obaw że się rozpuszczą. Opatrunek do czasu aż się miejsca szyte zagoją, nie będzie leciał krew.
 

daw92

New member
Witam ponownie. Update dzień 11.
Proszę o ocenę i rady co robić dalej. Napletek w spoczynku mogę ściągać bez problemu, jednak już w lekkim wzwodzie nie ma szans. Ogólnie stan jak przed zabiegiem. Jest szansa, że jeszcze go rozciągnę? dodam iż lekarz twierdził, że wystarczy tylko wyciąć wędzidełko ale ostatecznie zrobił też nacięcie.

Imgur: The most awesome images on the Internet
 

pawel04122

New member
Zbyt krótkie wędzidełko powoduje dyskomfort bo ciągnie w zwodzie naomiast u Cb takie coś występowało, że wędzidełko został usunięte? Moim zdaniem to takie wykonanie plastyki stwarza ryzyko nawrotu stulejki.
 

Podobne tematy

Do góry