• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po obrzezaniu

KrystianSl

New member
Witam,
Chciałem się podpytać o kilka spraw i jednocześnie poznać opinie na temat mojego obrzezania.
Otóż miałem obrzezanie robione w Warszawie u doktor Chomicz w dniu 25.10.2022.

Dzisiaj przestałem nosić bandaż uciskowy a jedynie co robie to nosze gaze. Dzisiaj również zrezygnowałem z plastrów które unosiły penisa w góre.
Wizyta kontrolna dopiero za kilka dni a mnie martwi jedna rzecz, czerwone plamy na penisie po operacji.
Zauważyłem je już tego samego dnia podczas zmiany opatrunku.
Czy wiecie może co to jest ? oraz jak wg was wygląda sytuacja. Jest wszystko ok ?
Poniżej fotki przed i po.

""

""

""

""
 

don_domini00s

Active member
Jak na 5 dni po wygląda całkiem okej, nawet bym powiedział, że dobrze. Te plamy to pewnie taka reakcja żołędzi na odkrycie po zabiegu jak już w kilku wątkach tutaj na forum było pisane. Jak masz za kilka dni kontrole to zapytaj o te plamy lekarza. Na ostatnim zdjęciu szycie wygląda na przyciasnawe chyba ze to taka perspektywa zdjęcia.
 

KrystianSl

New member
Nigdy nie mialem problemu ze zdjeciem napletka. Mialem problem ze napletek "dusił" mi penisa :p.

Generalnie po operacji w miejscach tych czerwonych plam były bąble. Jakby był oparzony.
 

nope

Well-known member
Dobrze wyglada. Ladne szycie. Chciales low&tight? Zoledziem sie nie przejmuj bo on różnie reaguje na usunięcie napletka. Wytworzy sie nowy naskórek i będzie git.
 

mati12

Well-known member
Różnica między Low&Loose a Low&tight jest taka że przy Low&loose masz więcej ruchomej skóry ogólnie robota wygląda ok żołądź się przyzwyczai i będzie git faktycznie trochę ciasne szycie ale powinno się rozejść
 

KrystianSl

New member
Tak laserem.
Laserem robiony zabieg?
Tak laserem. Wyglada ładnie. Krwawienie tylko 1 dnia jak mnie dziecko przypadkiem stuknęło. Od tamtego momentu jest git. Nie ma krwawienia. Nocne wzwody tez nie bolą. Tak troche czuje ale jakos nie specjalnie.
Tylko te plamy mnie intrygują.
Zrobilem metoda low and loose. Naczytalem sie ze ponoc pomaga to przedluzyc stosunek. Bo aktualnie bylo minuta dwie i po sprawie.
 

don_domini00s

Active member
Si. Dokladnie. To sa zdjecia przed i po. Mialem tak ze jak napletek zszedl to dusil mi penisa. Nie komfortowe i czasami bolesne
To miałeś stulejkę niepełną lub czasami też się to nazywa wąskim napletkiem, u mnie była identyczna sytuacja, w spoczynku schodził bez problemu, we wzwodzie ciężej ale schodził ale w rowku zażołędnym ściskał się i bolało.
Co to znaczy ze szycie jeat ciasne ? Chodzi o to ze supełki są za blisko siebie ?
Ciasne szycie tzn. że miejsce zszycia napletka zewnętrznego i wewnętrznego ma mniejszą średnicę/krótszy obwód niż normalna średnica/normalny obwód Twojego penisa. Takie jakby przewężenie jest.
 

Podobne tematy

Do góry