• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 miesiące po i problem

3mscproblem

New member
Witam wszystkich jestem nowy na forum. Dzisiaj mijają równo 3 miesiące od przeprowadzonego zabiegu obrzezania całkowitego(tak mi się wydaje) z usunięciem wędzidełka. Problem polega na tym ze oponka dalej nie znikła ponieważ miejsce cięcia jest wypukłe a nie płaskie w trakcie spoczynku, dużo lepiej wyglądało to po 2 tygodniach od zabiegu niż po 3 miesiącach :( Oponka zaczeła się pojawiać około po miesiącu... W dodatku przed miejscem cięcia powstały takie czarne plamki, ta po lewej strone w dotyku jest kłująca od wczoraj( wydaje mi się że są to bliznowce, choć nie do końca jestem przekonany), dodatkowo z góry przed miejscem cięcia( na zdjeciu tego tak dokładnie nie widać) są takie mini blizny, które akurat nie bolą. Nie mam pojęcia czy wywijać tą oponkę i chować ją bo mam tyle skóry, że mogę to zrobić i rzeczywiście jeśli noszę tak przyklejoną skórę do żołędzia oponka się cofa zaś w nocy przez wzwody to niestety spada i rano budzę się znów z oponką. Już nie wiem co mam robić miało być wszystko okej a tu po 3 miesiącach dalej nie sprawny, czy czeka mnie poprawka?

W stanie spoczynku :
We wzwodzie:
 

nope

Well-known member
Moim zdaniem wyglada dobrze i jakoś tej "oponki" za bardzo na zdjęciach nie widać chociaż moze i coś jest na rzeczy skoro tak mówisz ale nie na tych zdjęciach. Blizna sie za bardzo nie przejmuj bo jeszcze sie duzo zmieni. Mozesz np zaczac kleic plastry silikonowe na blizne. Jezeli oponka bedzie sie tak caly czas pojawiac to cos zostalo spartolone. Np wąskie szycie ale na tych foto tez raczej tego nie widac.
 

nope

Well-known member
Masz normalnie wywinięty wewn napletek i mi tez sie czasem podobnie układa. Wez jeszcze pod uwage ze on troche zflaczeje po czasie.
 

Trolo

Well-known member
Blizna się zmienia nawet rok czasu. Wygląda naprawdę całkiem spoko. Spoczynek spoczynkiem to całkiem inaczej wyglądać będzie niż we wzwodzie. Moim zdaniem nie dobieraj sobie do głowy.
 

3mscproblem

New member
Dzięki za odpowiedzi. Wnioskuję, że to oponka ponieważ po masturbacji to miejsce puchnie jeszcze bardziej. No i ta czarna plamka z lewej strony czy jest sens usuwać te blizny laserowo za jakieś 2 miesiące jeśli plastry nie przyniosą skutku?
 

Michu87

Member
Witam wszystkich jestem nowy na forum. Dzisiaj mijają równo 3 miesiące od przeprowadzonego zabiegu obrzezania całkowitego(tak mi się wydaje) z usunięciem wędzidełka. Problem polega na tym ze oponka dalej nie znikła ponieważ miejsce cięcia jest wypukłe a nie płaskie w trakcie spoczynku, dużo lepiej wyglądało to po 2 tygodniach od zabiegu niż po 3 miesiącach :( Oponka zaczeła się pojawiać około po miesiącu... W dodatku przed miejscem cięcia powstały takie czarne plamki, ta po lewej strone w dotyku jest kłująca od wczoraj( wydaje mi się że są to bliznowce, choć nie do końca jestem przekonany), dodatkowo z góry przed miejscem cięcia( na zdjeciu tego tak dokładnie nie widać) są takie mini blizny, które akurat nie bolą. Nie mam pojęcia czy wywijać tą oponkę i chować ją bo mam tyle skóry, że mogę to zrobić i rzeczywiście jeśli noszę tak przyklejoną skórę do żołędzia oponka się cofa zaś w nocy przez wzwody to niestety spada i rano budzę się znów z oponką. Już nie wiem co mam robić miało być wszystko okej a tu po 3 miesiącach dalej nie sprawny, czy czeka mnie poprawka?

W stanie spoczynku :
We wzwodzie:
Łooo Panie... dobra robota, ja na początku tez myslalem ze po miesiącu bede miec insteument niczym z filmów +18. Smaruj jakas maścią na blizny oszczedzaj go troche z pieszczotami i z czasem bedzie cacy. Ja jestem 2 tyg z chaczykiem po staplerze. Przeczytałem forum lepiej niż w Pustyni i w puszczy takze dbaj o wacka i tylko kwestia czasu.
 

nope

Well-known member
@Michu87 też tak myślałem z tym instrumentem a to niestety potrwa :D dopiero teraz po roku moim zdaniem wyglada blizna dobrze :D (u mnie)
 

Podobne tematy

Do góry