• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po obrzezaniu

Jestem 3 dni po obrzezaniu, penis wygląda średnio, skóra pomiędzy szwami, a żołędziem jest bardzo gruba, rozciąga się jeszcze bardziej zbliżając się do wędzidełka, które również jest mocno zaczerwienione. Teraz 2 razy dziennie myje go, dezynfekuje i nawilżam, również co 3 dni będę zmieniał pościel i dokładnie sprzątał pokój. Czy macie jakieś rady co robić aby kuracja przeszła jak najlepiej? Czy pić dużo wody, a może jeść specjalny produkt? Jak radzicie/radziliście sobie z psychiką w trakcie kuracji? U was też pojawiały się myśli, że to wszystko może się źle skończyć? Czy po operacji również nie mogliście najlepiej ruszać swoim penisem? Wcześniej przed obrzezaniem mogłem normalnie nim ruszać nawet jak nie był w wzwodzie (mam na myśli małe ruchy do góry i do dołu, teraz mimo tego, że się staram penis nie reaguje) Wiem, że jest to spowodowane operacją, ale czy po czasie zacznie funkcjonować normalnie, bo aktualnie czuje, że jest to flak. Czy chodziliście do szkoły/pracy w trakcie leczenia, ja teraz nie mogę nawet o tym pomyśleć, chodzenie w bokserkach sprawia mi ból, bardzo boli gdy wędzidełko dotknie jakiegoś materiału lub najgorzej jąder. Kiedy organizm przystosuje się do nowej rzeczywistości i nie będzie odczuwał bólu w trakcie codziennych czynności. Pozdrawiam i mam nadzieje, że doświadczona osoba w temacie pomoże mi ze wszystkim :)
 

Humanista

Active member
Wlasnie nie pij super duzo, bo bedziesz duzo sikac i musial czesciej zmieniac opatrunki. Poczytaj forum, duzo tu bardzo rad juz bylo. Ogolnie pierwsze dni beda ciezkie i ledwo co bedziesz mogl chodzic. Nocne wzwody beda bolec. Potem juz tylko lepiej, ja 2 tyg po moglem normalnie chodzic z opatrunkiem, a 3 po juz bez na luzie. Wstaw zdjecia, to ludzie ci powiedza, czy robota jest ok i czy wszystko gra
 

Podobne tematy

Do góry