• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 dni po obrzezaniu proszę o ocene

absolut23

New member
We wtorek byłem obrzezany, proszę o ocene "sytuacji". Mam sie martwic ta oponka? W ogole jakos dziwnie to wyglada. Wczoraj bylem na wizycie kontrolnej to lekarz powiedzial ze to sie wchlonie i ze jest ok. Psikam octeniseptem po sikaniu i trzymam w opatrunku z gazy.
 
Powinno się wchłonąć, teraz jesteś świeżo po zabiegu , dlatego tak to wygląda. Widzę , że miałeś częściowe- jeśli tak ,to nakładaj napletek na żołądź , żeby ta chłonka szybciej się wchłoniła.
 

absolut23

New member
Dzisiaj mija 12 dni od zabiegu, chłonka dopiero przez ostatnie 2 dni mam wrazenie, ze sie zmniejszyla. Sama rana sie goi, ale mam do was jeszcze pare pytan.
a) Doktor mi mowil, o natluszczaniu penisa wazelina, zeby latwiej schodzily opatrunki. Jednak ja nie uzylem jej ani razu, bo nie widzialem takiej potrzeby, daje rade normalnie sciagac opatrunek bez tego. Czy taka wazelina ma tez inne wlasciwosci? Czy powinenem ja smarowac, zeby nie wiem szwy sie wchlonely szybciej?
b) Myslalem ze bede mial robione obrzezanie calkowite, ale to jest chyba czesciowe, skoro jest wedzidelko i dosc skory zostalo. Wydawalo mi sie, ze mam za krotkie wedzidelko tez, czy takie obrzezanie czesciowe moglo pomoc na to za krotkie wedzidelko? Boje sie ze bede musial poprawiac, oczekiwalem ze doktor wytnie mi tez to wedzidelko...
c) Jak przyzwyczaic zoladz do dotyku? Czy w opatrunku ona sie zacznie tez przyzwyczajac i zniknie nadwrazliwosc, czy dopiero jak przestane go nosic? Bo aktualnie nie daje rady zalozyc majtek bez opatrunku, strasznie czuje ta zoladz.
 

Podobne tematy

Do góry