• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 Dni po częściowym obrzezaniu

Suja

New member
Witam jestem trzy dni po zabiegu ... lekarz nie wspominał nic o robieniu opatrunków . A wy co o tym sądzicie . Jest lekko opuchnięty ale nie boli . Tylko w nocy budzę się gdy staje ;)
 

bizzi

New member
Półtora miesiąca. Wszystko spoko, jedynie uelastycznić blizny zostało. Sam sprzęt przetestowany, ani ja, ani ma wybranka nie narzekała. ;-)
 

bizzi

New member
Opuchlizny nie było chyba już po, hm trzech dniach. Po tygodniu już było naprawdę elegancko, szwy szybko się wchłonęły, ostatnie pojedyncze jakieś skrawki zniknęły po dwóch tygodniach.
Kup sobie Octenisept do dezynfekcji, po każdym sikaniu psikaj i przemywaj żołądź, po dwóch dniach coraz niżej, a po tych pięciu, jak już zdejmiesz i weźmiesz prysznic, to już ściągaj do sikania całą skórę, jeśli nie będzie Ci to przeszkadzać i całego dezynfekuj.
 

Suja

New member
tak bd robił :) ale robić jakieś opatrunki z czegos czy coś ? czy w stanie surowym przyczepić sobie go żeby był ku górze ?:)
 

bizzi

New member
Ja nie robiłem. To znaczy tak. Kup sobie... podpaski. :D Ciasne bokserki, w nie podpaska, no i przyjaciel w pozycji do góry. Dobrze będzie przytrzymywać go, a i nie ufajdasz gaci, jeśli by tam jakaś krew się pojawiła czy coś. ;)
 

Suja

New member
A jak z grzybkiem ? cieżko jest się przyzwyczaić bo nie powiem że jak się go dotyka to taki dyskomfort i ból jest ... jak to bd podczas sexu ?
 

bizzi

New member
Z czasem nie będziesz odczuwał dyskomfortu, tydzień albo dwa i będzie normalnie, bez żadnego bólu, a podczas seksu na pewno będziesz miał takie odczucia, jak powinieneś. ;)
 

shogo

New member
Może coś jest z krzepliwością krwi. Ale bardziej obawiałbym się tego, co byś robił po alkoholu bo wiadomo, że różne głupoty do łba wchodzą
 

Podobne tematy

Do góry