• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

24H po obrzezaniu

Virgo39

New member
Jak w temacie koledzy przyszedł czas i na mnie, 39lat stulejka całkowita odkąd pamiętam, przyszedł czas przełamania się oraz infekcja w listopadzie. Zabieg miałem wczoraj tj. 1 marca pod znieczuleniem ogólnym w klinice chirurgicznej. Dziś przy 1 zmianie opatrunku mój mały wygląda tak jak na zaleczonych fotkach. Jak myślicie to jest opuchlizna i to zejdzie czy to jest oponka? I już zacząć się martwic i robić wizytę u lekarza?


Jak w ogóle oceniacie rokowania po tych zdjęciach? Jest źle?
 

Krystiankendroj

Active member
Daj mu kilka dni , narazie jest opuchnięty, każdy tak ma na początku, może te szycie jest trochę lewe jak dla mnie , wydaje mi się że ja miałem podobnie , i został mi garb na wędzidełko, ale nie jestem pewny , nie pamietam juz dobrze
jak szwy wypada / wyciągnięte zostaną to odrazu coś na blizny ładuj, moim zdaniem plastry najlepiej surricon , nie bawić się w maści
Chyba ze jakieś łączenie plastrów z maściami ale tego to już nieiwem
 

Zib33

Active member
Trochę spuchnięte, cięte dość luźno, szwy na mój gust trochę budowlane - nie powinny przy wzwodzie puścić, ale też blizna będzie wyraźniejsza. Jak na jednodniowca to zupełnie ok.
 

flader

Active member
Wszystko wygląda okej, a szczególnie jak na pierwsze 24h. Miej na uwadze, że teraz penis może zmieniać swój wygląd, tu gdzieś puchnąć, tu trochę zmienić kolor itd. W większości przypadków to nic takiego, taki proces leczenia. Jeśli jesteś czymkolwiek zaniepokojony to pytaj.
 

Virgo39

New member
Dziękuję wam za odpowiedzi, dodatkowo pisalem jeszcze do lekarki która mnie prowadzi. Jak na razie stwierdziła ze tez jest ok. Ale wiadomo jak człowiek podchodzi do sprzętu 😁 gdyby to byla noga albo ręką to by olał i patrzył bez stresu, a tak to przezywa... 🙄 a tak BTWJa jak narazie bez bólu tylko ta opuchlizna... ale nie czuje sie na siłach wrócić do pracy jak na razie... ile wam zajęło zeby zacząć w miare normalnie funkcjonowac?
 

Virgo39

New member
Jak na razie 4 dzien wypadl mi juz jeden szew 😳 Jak na razie nocne wzwody w miare bezboleśnie, ale chyba dlatego ze mam tak luźno zrobione... I pytanie z innej beczki, ile czasu schodzila wam opuchlizna? Bo u mnie na razie 4 dzień i żadnych zmian w tym temacie... z lewej strony jak byla tak jest i nic sie nie zmniesza... mam nadzieję ze tak nie zostanie?
 

Podobne tematy

Do góry