• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po obrzezaniu parę pytań!

anonim9998

New member
Witam jestem dokładnie 16 dni po zabiegu. Wczoraj byłem na wizycie kontrolnej ale zapomniałem zapytać o parę rzeczy doktora. Wszystko się dobrze goi, nadwrażliwość jeszcze się utrzymuje ale bez tragedii. Opatrunkow nie noszę od 5 dni i mam parę pytań ;

1. Jest jakiś sposób na przyspieszenie wypadania szow? Tak naprawdę tylko one mi przeszkadzają bo rana jest już sklepiona.
2.Czy możliwe jest ze mój członek jest mniejszy przez to że szwy są i w jakiś sposób blokują erekcje? Zauważyłem że różnica to jakieś 2-3cm
3. Czy masturbacja ze szwami moze spowodować coś poważnego? Lekarz kazał mi się wstrzymać jeszcze 2 tygodnie do pełnego miesiąca ale powiedział to tak dla zasady. Muszę być sprawny na święta a boję się że po takim czasie coś nie pyknie i chciałbym wypróbować sprzęt wcześniej.
Powiedzcie jak było u was?
 

anonim9998

New member

 

Sebix92

Active member
To tanio.
Do nadwrażliwości szybko się przyzwyczaisz. Ładnie się goi, a przyspieszyć wypadanie szwów możesz przez kąpiele ale niektóre są grube i same nie chcą wyjść. Wtedy usuwa lekarz.
3 cm mniej w długości, to dużo...może nie masz pełnej erekcji?
Możesz się masturbować po takim czasie, wszystko nieźle się zagoiło ale nie przesadzaj z masturbacja. Tylko delikatnie.
 

anonim9998

New member
Właśnie wydaje mi się że te cm uciekły przez głowę. Bo ten zabieg przezywalem dość mocno. Czyli co wziąć długą kąpiel? Bo tak naprawdę nic mnie nie boli tylko te szwy irytują czasem wręcz swedza jak się ocieraja o coś. Jak je próbuje lekko ciągnąć to czuję jakiś tam znikomy ból. Boję się ciągnąć mocno że coś przerwe
 

Sebix92

Active member
Jaki był u Ciebie powód obrzezania? Masz jakieś foto?
Jak wszystko będzie okay, to wydaje mi się, że cm wrócą do normy. Musisz brać pod uwagę, że obrzezany penis wygląda inaczej.
Długi prysznic powinien poprawić sytuację. Na pewno nie ciągnij na siłę. Jak po 21 dniach nie wypadną, to ja bym je usunął.
 

anonim9998

New member
19 dzień i wypadły dwa. Nie mam zdjęć przed niestety ale miałem taką sytuację że w spoczynku mogłem ściągnąć cały napletek a podczas wzwodu do większej połowy.
Te szwy są długie i przeszkadzają strasznie dziś je wymocze i zobacze czy coś ruszy
 

Sebix92

Active member
Gdzieś polecali moczenie w wodzie z szarym mydłem, rumianek też będzie spoko. Ile masz lat?
Najważniejsze aby najszybciej wypadły aby nie zostały duże blizny
 

anonim9998

New member
21. Wczoraj wziąłem kąpiel z szarym mydłem ale nic nie ruszyło. Boję się za nie mocno ciągnąć żeby nic nie przerwać ;( nadal mam lekki obrzęk na linii szwów
 

anonim9998

New member
Wyciągnięte! https://imgur.com/a/3zf80af
Wsyztsko poszło bez problemu same wychodziły dosłownie 0 bólu dyskomfortu
Teraz się zastanawiam czy nie za późno je wyjąłem bo może zostać blizna czy te'' koraliki '' się wchlona? Kiedy zacząć smarować mascia na blizny?

Jak to dla was wygląda?
 
Witam. Nie baw się w żadne maści itp. Kup sobie plastry silikonowe na blizny Sutricon i jak się wszystko już zagoi i nie będzie żadnych ran to oklejaj nimi bliznę. Ja kupowałem takie duże plastry i wycinałem z nich półokrągłe plastry o długości 7,5 cm i oklejałem bliznę. Pozdrawiam.
 

anonim9998

New member
Dzień 22 wczoraj pierwsza masturbacja z bio oil oliwka. To było ciekawe doświadczenie dużo bardzo nowych bodźców i większa satysfakcja i przyjemność. Nic nie boli nie puchnie
 

Podobne tematy

Do góry