• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dzien po obrzezaniu

typeczek

Member
Witam.Wczoraj mialem obrzezanie .Zero wskazowek od lekarza .Tzn stwierdzil ze opatrunek mam nosic 48h ten od zabiegu.Przeciebolowe są niepotrzebne itp.W tym problem że przez noc opatrunek prawie zszedł Ale się trzyma I nie wiem co robić ..Trochę mi z rana słabo. Szukanie w tym czymś ciężko by nie oSikac.Pryskam Octinseptm
 

xmatex22x

New member
prysznic, mycie rany nieperfumowanym mydłem, psikanie Octeniseptem (czekaj aż wyschnie). możesz też wrzucić zdjęcie to zobaczymy naszym profesjonalnym okiem czy wszystko gra
 

xmatex22x

New member
zdjąć opatrunek, wejść pod prysznic, umyć się cały poza penisem, potem zdjąć napletek, delikatnie umyć szarym mydłem, spłukać, wyjść, popsikać octeniseptem, poczekać aż wyschnie, założyć nowy jałowy opatrunek.
może zacząć krwawić, wtedy możesz go ścisnąć palcem lub opatrunkiem w miejscu gdzie powstanie rana i trzymać kilka minut (potem znów octenisept)
jak ma ci to poprawić komfort to możesz poczekać z tym do wieczora, ale koniecznie dzisiaj
 

xmatex22x

New member
i mówiąc 'delikatnie umyć szarym mydłem' mam na myśli mycie rany operacyjnej, żeby zaschniętą krew zmyć i ją oczyścić
 

typeczek

Member
Mam obrzezanie calkowite to chyba napletka juz nie ma .No nic pod wieczór zaglądne.Myslalem by w Rivanolu trochę pomoczyc
 

Grzybek

Member
Ja w dzień cięcia w ciągu kilku godzin zmieniałem opatrunek z 4 razy, bo spadł mi jak wróciłem do domu, sikac mi sie chciało, później kupa, później mi nie pasował to nowy zrobiłem xd
 

xmatex22x

New member
dałeś się pociąć to teraz musisz wziąć na klatę opatrywanie rany. u mnie było łatwiej niż się spodziewałem. nie bolało i nie krwawiło jakoś strasznie.
 

Kk24

New member
Cześć, u mnie lekarz zalecił zmienić opatrunek po 24h od zabiegu. Ściągasz delikatnie opatrunek, psikasz rane Octeniseptem, czekasz chwile, suszysz rane jalowym gazikiem, nakładasz masc Betadine na rane i zakładasz nowy opatrunek. Uzywam opatrunku 7.5x7.5 cm + plaster w rolce szerokość 5cm. Zalecane zmieniać opatrunek rano i wieczorem przez 14 dni.
 

typeczek

Member
Namowiliscie mnie do zdjęcia. Wygląda tak
Boję się że coś źle się dzieje. Teraz co octinsept I poczekać chwilę?Mam fazę 7.5x7.5 I plaster czy to wystarczy?
 

Podobne tematy

Do góry