• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

16 dni po zabiegu czy to oponka?

absolut23

New member
Witam, jestem 16 dni po zabiegu obrzezanie, chyba jest to czesciowe, bo skory mam dosc duzo. Ogolem pomijam tu samo efekt estetyczny po zabiegu, ktory jest wedlug mnie sredni, ale do rzeczy. Czy to na zdjeciu to jest oponka? Byla duzo wieksza, jakis czas temu sie zmniejszyla troche i utrzymuje sie takich rozmiarow. Czytalem tu o naciaganiu skory na zoladz, zeby oponka zniknela, czy o to chodzilo? Te szwy maja byc tak jakby wewnatrz?
 

mati12

Well-known member
Na oponke nie wygląda bardziej opuchlizna po zabiegu co jest normalne kup sobie żel Alfabet taki zielony i mając tak jak na zdj 2,3 mając szwy schowane smaruj rano wieczór na noc skórę żelem owinąć gażą i nos do góry mi pomogło
 

absolut23

New member
tylko ze opuchlizna to powinien byc jakis obrzek chyba czy cos, a to jest normalnie miekkie i w wzwodzie sie rozciaga tak jakby wewnetrzny napletek czy cos, sam nie wiem jak to okreslic.
 

Mark42

Member
tylko ze opuchlizna to powinien byc jakis obrzek chyba czy cos, a to jest normalnie miekkie i w wzwodzie sie rozciaga tak jakby wewnetrzny napletek czy cos, sam nie wiem jak to okreslic.
Jestem 14 dni po zabiegu i mam podbny problem , trochę mniejsza opuchlizna Ale też taka że przy wzwodzie cały napletek nie zchodzi , podobno to norma po takim krótkim czasie, raczej nie ma się co martwić, opuchlizna powinna zejść do 3 Mam 4 tygodni po zabiegu .
 

mati12

Well-known member
Wszystko potrzebuje czasu każdy organizm jest inny jednemu zejdzie po tygodniu drugiemu po miesiącu ja jeszcze po 5-6tyg lekko miałem cierpliwości
 

Podobne tematy

Do góry