• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 lat problem

pawel13376944

New member
Siemka, otóż mam problem ponieważ nie schodzi mi napletek z żołędzi. Byłem z tym kiedyś u lekarza, jak miałem 10 lat. Na początek poszedłem do przychodni i pielęgniarka nie mogła mi ściągnąć napletka (bez wzwodu). Dostałem maść na stan zapalny. Po jakimś czasie się poprawiło
i poszedłem na skierowanie do innego lekarza. Zdjął mi napletek bez problemu (we wzwodzie). Potem nie ściągałem podczas kąpieli i stało się.
Po tych 2 latach znowu mam ten problem, ale żadnego stanu zapalnego raczej nie ma. Coś tam mi do połowy żołędzi zejdzie napletek, ale tylko bez wzwodu. W czasie wzwodu mogę tak ściągnąć na ponad połowę żołędzi. PS. Odczuwam ból podczas dotykania żołędzi.
 

beatbox

New member
Chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale ja radziłbym iśc do lekarza. Byc może to w czasie dojrzewania przejdzie a być może trzeba coś z tym zrobić. Nikt inny jak lekarz nie powinien ci doradzać bo szkoda byłoby coś schrzanić "na włąsną rękę".
 

Heniek1330

New member
Im szybciej tym lepiej. Samo to, że odważyłeś się napisać daje duży plus. Idź do lekarza, jak każe iść na zabieg to się nie bój. Lepiej to załatwić teraz niż za parę lat gdy będziesz potrzebował użyć sprzętu szybko. To na prawdę nie boli.
 

beatbox

New member
Potwierdzam. Mnie nie bolało nic a nic w żadnym momencie! Teraz jestem na etapie odpadania szwów. Jedynie drobne uwieranie i czasem obcieranie ale to żaden ból :) A ja na ból jestem wrażliwy hehe
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry