• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

1,5 miesiaca po obrzezaniu częsciowym

apolakipsa

New member
Podczas wzwodu schodzi wszystko pieknie do rowka zażołednego, dalej powoduje ból ale kawalek da sie porozciagac.


No i w pewnym momecie, kiedy maly osiaga najwiekszy rozmiar, jest ciasno i bardzo mocno rozpiera w miejscu ciecia, nie wiem czy osiaga "pelny rozmiar" bo rozsadza coraz mocnej (caly czas znajduje sie w rowku) i rezygnuje, negatywne odczucia przewyzszaja te pozytywne, sprawiajac ze nie mam ochoty ani na nastepny dzien ani wcale :D


Dodam ze jest to czesciowe z usunieciem wedzidełka


Miał ktos tak? Jest mozliwosc ze to sie jeszcze rozciagnie?


pozdroo!
 

zmeczonyyy3

New member
mam podobnie i jestem troche podlamany tym szczerze mowiac.. odswieżam post moze ktos mial tak jak my i podpowie czy mozna to rozcwiczyc czy kolejny zabieg murowany :/ ?
 

stulejarz16

New member
Też się o to martwiłem, ale gadałem o tym z lekarzem. Powiedział że to normalne że dalej się nie rozciąga, dalej może być po obrzezaniu. Co prawda normalnie też by można było ale jeżeli dalej nie idzie to nic dziwnego.
 

apolakipsa

New member
witam, po rozmowie z lekarzem dowiedzialem sie ze to przez blizne, mam mocniej rozciagac, masowac itp itd Jesli sie to nie uda pozostanie obrzezanie calkowite.

Lekarz demonstrujac mi bardzo mocno zlapal i sciskal blizne, nigdy sam bym nie wpadl zeby az tak mocno ugniatac, wydaje mi sie ze jest coraz lepiej.

pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry