Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Zanikający wzwód

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2016
    Posty
    3
    Oznaczenia postów

    Zanikający wzwód

    Siema. Mam 23 lata i ostatnio zauważyłem u siebie niepokojący problem. Otóż gdy dochodzi do mojego zblizenia z dziewczyną ,wszystko jest cacy ,a po kilku chwilach od wejscia w partnerke mój penis staje się miękki a erekcja niekiedy zanika całkowicie. Niepokoi mnie to strasznie. Dodam ,że mam za krótkie wędzidełko i napletek schodzi do połowy żołędzia. Nie wiem czym to jest spowodowane ,być może tym ze przez jakis czas stymulowałem się w inny sposób . Dodam równiez ze pale papierosy. Miał ktoś podobne problemy ?

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2016
    Posty
    7
    Oznaczenia postów
    napewno nie jest spowodowane to tym, że przez jakiś czas ,,stymulowałeś się w inny sposób,,. Może być to związane tym, że twój popęd seksualny bardzo szybko zanika i twój penis po wejściu w partnerkę od razu opada

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2016
    Posty
    7
    Oznaczenia postów
    na twoim miejscu skonsultował bym sie z lekarzem

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    lut 2015
    Posty
    16
    Oznaczenia postów
    Powinieneś rzucić papierosy. Poza tym powodów takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Na przykład'
    stres
    nieodpowiednia dieta
    brak aktywności fizycznej
    Czy próbowałeś może ziołwoych srodków? W wielu przypadkach mają dobre działanie oraz nie powodują skutków ubocznych. Dodam,ze nie zawsze te najbardziej reklamowane są najskuteczniejsze. Polecane są ogólnie:
    Cum on
    Man Tabs
    Potency therapy
    Goman

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    mar 2015
    Posty
    151
    Oznaczenia postów
    Chyba najczęstsze przyczyny:
    - stres
    - brak aktywności fizycznej
    - nieregularny sen lub jego mała ilość
    - dieta
    - wina porno i zbyt częstej i długiej masturbacji

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2016
    Lokalizacja
    Biskupiec
    Posty
    3
    Oznaczenia postów
    Zrób sobie przerwę od masturbacji i porno.
    I zastanów się co Ci sprawia przyjemność w seksie, uloz te gry tak zeby to trwalo dlugo, zeby sam moment wejscia byl wyczekany. Po prostu sie nie spiesz. A moze jestes pospinany? 23 lata to jeszcze mlody wiek moze masz to przejsciowe.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2016
    Posty
    3
    Oznaczenia postów
    Ograniczyłem fajki i zaprzestłem msturbacji. Ostatnio jest coraz lepiej ,a przynajmniej ja widze postępy. Dzięki za porady !

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    paź 2014
    Posty
    20
    Oznaczenia postów
    Cytat Zamieszczone przez kontak Zobacz posta
    Powinieneś rzucić papierosy. Poza tym powodów takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Na przykład'
    stres
    nieodpowiednia dieta
    brak aktywności fizycznej
    Czy próbowałeś może ziołwoych srodków? W wielu przypadkach mają dobre działanie oraz nie powodują skutków ubocznych. Dodam,ze nie zawsze te najbardziej reklamowane są najskuteczniejsze. Polecane są ogólnie:
    Cum on
    Man Tabs
    Potency therapy
    Goman

    A czy któryś z nich stosowałeś konkretnie sam? Mam podobny problem co autor oraz również zastanawiam się nad jakąs suplementacją. Tyle tego jednak jest,że cieżko jest się na coś konkretnego zdecydować. Nie mam problemów z uzyskaniem erekcji ale jak już dojdzie do stosunku to erekcja potrafi się osłabiać oraz wtedy muszę się wspomagać ręką.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    lut 2015
    Posty
    16
    Oznaczenia postów
    Tak Jakbym nie wypróbował to przecież bym o nich tutaj nie pisał. Przetestowałem jak do tej pory wszystkie oraz wiele innych. Mam porównanie. Ze wszystkich środkow tylko te, które tutaj wymieniłem dawały jakiś tam efekt. Najlepszy chyba Goman. Bierzesz jedną tabletkę oraz praktycznie nie musisz się martwić przez cały wieczór czy Ci stanie czy nie.Działanie identyko jak viagra ale ma nad nią dużą przewagę bo środek nie zawiera żadnych trujących składników ,nie ma efektów ubocznych oraz się nie uzależnisz ( od viagry można a od takich ziołowych leków nigdy).

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2016
    Posty
    11
    Oznaczenia postów
    serio od starej, dobrej viagry można się uzależnić?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pytanie o wzwód
    Przez Rutinac w dziale Inne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-04-14, 23:47
  2. Częsty wzwód
    Przez emil1 w dziale Zaburzenia erekcji
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-03-13, 19:52
  3. 19 lat, stulejka, częsty wzwód
    Przez dexter93 w dziale Przed zabiegiem
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-11-12, 09:23
  4. Tracę wzwód
    Przez gość97 w dziale Stulejka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-07-12, 14:43
  5. Poranny wzwód
    Przez JavierSaviola w dziale Zaburzenia erekcji
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-04-12, 23:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34