• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zerwane szwy na wędzidle+ jaki lekarz?

Paweł333

New member
No wiesz 30minut i -+ 1000zł ma na czysto jak zabieg około 2k :D nie umniejszam lekarzom bo za nic dyplomu nie dostali.. ale serio niektórzy to znieczulica i biznes.. zobaczymy jak to się będzie goić…
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stulejka1994

Active member
No to niezły specjalista... Omijać szerokim łukiem takich partaczy!!!

W sumie to mogłeś dołożyć trochę grosza i zrobić to staplerem. Albo do kobiety na zabieg pójść, może byłaby delikatniejsza... A tu jakiś rzeźnik cham i prostak.
 
Ostatnia edycja:
@Paweł333 Jeśli pojawiła się ziarnina, to mają rację, nie szyje się tego i niestety będzie Ci się to dłużej schodzić, regenerować.
Miałem podobną sytuację, troche mniejsze i nie aż tak głebokie rozejście, ale też do małych nie należało.
I dr. Kuźniar, u którego mialem wykonany zabieg prostowania prącia powiedział mi, żę nie ma potrzeby tego zszywać. Na początku nie wierzyłem w to co piszę, ale z biegiem czasu miał rację. Widzę jak to się wypełnia pomału i idzie w kierunku zejścia się. Jeśli dalej masz niepewność, to możesz napisać do niego wiadomość e mail lub zadzwonić i przedstawić sytuację. Ja z racji tego, że mam dużo km do Rzeszowa, bo mieszkam za granicą, to konsultuje się z dr. online 2x w tygodniu. Masz mega nauczke na przyszłość. W tej jak i w innych sytuacjach trzeba zawsze weryfikować. Szybkiego powrotu do zdrowia.
 

Podobne tematy

Do góry