• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po obrzezaniu staplerem proszę o ocenę

czarnyD

New member
Dzisiaj mija tydzień od mojego zabiegu. Wybrałem stapler bo podobno goi się lepiej. Teraz już sam nie wiem. Od rana odczuwam ogromny dyskomfort, nawet ból- chodzę jak pokraka, bo mam wrażenie że bolą mnie miejsca zszywek. Może to dlatego że dwie zaczynają już wypadać. Kolory i obrzęk nadal nie znikają, jak widać na zdjęciach najgorzej jest od wędzidełka które było wydłużane i są szwy wchłanialne. Martwi mnie ta mała oponka między żołędzią a zszywkami. Na całej długości szycia jest ona niewielka, czasem znika całkowicie pod skórą a po prawej stronie jest nabrzmiała i nie chce się wchłonąć. Zrobiłem takie zdjęcie żeby lepiej było widać ten problem. Ogólnie jestem zadowolony tylko martwi mnie że im dłużej po zabiegu tym większy ból sprawia chodzenie. Może ktoś powiedzieć czy też tak miał? I proszę o opinię jak to wygląda według was? Bardzo źle ?

 

Stulejka1994

Active member
Widziałem tutaj różne zabiegi po staplerze i zazwyczaj ta linia zszywek inaczej wyglądała. Tutaj jakby tego silikonu nie było? Nie no musi chyba być? Nie wiem.. Udaj się do lekarza z tą opuchlizną niech to zobaczy i sie wypowie
 

czarnyD

New member
Widziałem tutaj różne zabiegi po staplerze i zazwyczaj ta linia zszywek inaczej wyglądała. Tutaj jakby tego silikonu nie było? Nie no musi chyba być? Nie wiem.. Udaj się do lekarza z tą opuchlizną niech to zobaczy i sie wypowie
To jest akurat stapler bez pierścienia. Zszywki wypadają osobno. Byłem w poniedziałek gdy obrzęk był większy i lekarz powiedział że jest dobrze i tak musi być, ale wolałem tu zapytać
 

czarnyD

New member
Wyglądało jak każdy inny stapler, niczym się nie różniło. Jedyna różnica to właśnie brak pierścienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stulejka1994

Active member
Jak opuchlizna zejdzie to będzie bardzo ładne Low/Loose. Będziesz miał mniej napletka wewnętrznego niż richyrich. Ale będzie dobrze
 

Loco12

Member
Spokojnie, dyskomfort ustąpi, ja miałem bardzo wrażliwe przed dłuższy czas ponieważ bardzo na wszystko uważałem, ale w końcu się odważyłem chodzić normalnie i się przyzwyczaić i nawet nie zauważyłem kiedy to minęło. Nie ma się o co martwić
 
Jestem 9 dzien po staplerze- w koncu moglem wczoraj normalnie chodzic i sie poruszalem- wczesniej byly problemy i bol.

1 zdjęcie wyglada dobrze moim zdaniem, na 2 zdjęciu widac jeszcze te fioletowo czerwone kolory ale mi to 2/3 dni temu zeszlo - wiec zgaduję ze kwestia organizmu I tez tego nie bedziesz mial.

Na 3 zdjęciu jeszcze 3 dni temu (7 dni po operacji) wygladalo wedzidelko tak samo, a teraz robi sie suche i strup sie robi.

Co do zdjecia 4 i 5 to mi wyszlo lekko z prawej strony takie cos ale mam nadzieje ze sie wchlonie/zaschnie wszystko.

Ja probuje octenisept dawac, raz dziennie umyc penisa (nie dotykam za bardzo tam gdzie szwy) palcem namoczonym w wodzie i bialym jeleniu.
 

czarnyD

New member
Ja też jestem dzisiaj 9 dni po zabiegu. Wygląda to już lepiej. Opuchlizna schodzi ale kolory zostają jeszcze. Ogólnie czuję się lepiej i mój organizm chyba też bo teraz mam problem z częstymi wzwodami. Trudno będzie to powstrzymać 😄
 

Podobne tematy

Do góry