• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szwy na wędzidełku

marcin234

Member
Witam, wczoraj czyli ok. 2.5 tygodnia po zabiegu obrzezania z korekta wędzidełka odpadł mi strup z wędzidełka i uwidoczniły się szwy.

Wygląda to tak jak na zdjęciu:
Czytałem na forum, że te szwy rozpuszczalne w praktyce rozpuszczalne nie są. Jak to wyglądało u Was? Teoretycznie jeszcze jest czas, ale może są jakieś bezpieczne sposoby na ułatwienie wypadnięcia tych szwów. Nie chcę tego wyciągać na siłę, żeby nie narobić sobie problemów, ale też nie wiem czy jest sens jechać z tym do lekarza jeśli byłaby opcja rozwiązać to latwiej.
Z góry dziękuję za pomoc!
 

WorDiseN

New member
Czytałem gdzieś o patencie z rumiankiem, że podczas maczania szwy szybciej wypadać będą, jak masz kontrole jakąś to niech lekarz rzuci okiem najlepiej :)
 

Trolo

Well-known member
Już był ten temat poruszany na forum i jeżeli same nie wypadają - czyli nie są rozpuszczalne, to powinno się wyciągnąć po około 3 tygodniach bo potem jak kolega wyżej pisał robią się duże blizny, albo mogą nawet zarosnąć i potem usuwanie będzie uciążliwe.
Jeżeli są rozpuszczalne to powinny same odpadać już po około 2 tygodniach.
 

Podobne tematy

Do góry