• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

szwy miesiac po obrzezaniu

Hajduszoboszlo

New member
Witam, 9.01 miałem obrzezanie całkowite. Do zeszłego weekendu (27.01) wypadła mi większość szwów, zostały tylko 2 w tylnej części trzona i główka szwu na wędzidełku, aż do teraz i nie zanosi się by miały wypadać. Miałem mieć 29.01 wizytę kontrolną u lekarza który prowadził zabieg, jednak się rozchorował i mam ją dopiero 26.02. Stąd moje pytanie, czy czekać z nimi, aż do tego dnia, czy na własną rękę spróbować je wyciągnąć, z jednym będą ogromne problemy, gdyż tak jak mówię, została sama główka, a wizyta prawie 2 miesiące po zabiegu, więc boje się, że może rozwinąć się jakiś stan zapalny.
 

Hajduszoboszlo

New member
Dodatkowo pytanko odnośnie maści Bedicort G. Została mi przepisana, i nie wiem czy dalej jej używać po prawie miesiącu od zabiegu, bo w sumie nie wiem jakie ma działanie, a na samej etykiecie jest napisane by nie stosować w miejscach intymnych.
 

Hajduszoboszlo

New member
Jeszcze jedna sprawa. Otóż na wędzidełku pojawiła mi sie czarna plamka, myślałem początkowo, że to strupek lub pozostałość szwu. Początkowo można było za nią złapać, próbowałem lekko oderwać, lecz nie dało się, a aktualnie jest to gładkie, na równo ze skórą.
 

Podobne tematy

Do góry