• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa 45 stopni w lewo

Shadow123

New member
Witam
Jestem nowy na grupie borykam się z skrzywienie 45 stopni w lewo.
Mam partnerkę nie mamy problemów z żadnymi pozycjami ale mianowicie mam problem w głowie psychiczny.
Chciał bym zaczerpnąć opini ludzi ktoś robili operacje prostowania penisa.
Od jakiegoś czasu jestem mocno zainteresowany zabiegiem prostowania penisa, wrzucę zdjęcie czy ktoś może mi powiedzieć czy to poważne skrzywienie czy lepiej nie ruszać.
 

pathron

New member
Jeżeli nie masz problemów z pozycjami to bym odradzał, a jeśli już się zdecydujesz omijaj jak ognia pana Krukowskiego z Gdańska, mi tylko pogorszył sprawę. I będę musiał się znowu ciąć
 

Shadow123

New member
Jeżeli nie masz problemów z pozycjami to bym odradzał, a jeśli już się zdecydujesz omijaj jak ognia pana Krukowskiego z Gdańska, mi tylko pogorszył sprawę. I będę musiał się znowu ciąć
Nie mam żadnych problemów, jedyny to ogromny komfort w głowie, ale jak sobie pomyślę o skutkach ubocznych i czasie rekonwalescencji to jedynie mnie blokuję, jaką metoda robiłeś? Aż tak źle się stało?
 

Dawid88

Member
To może warto najpierw wyprostować myślenie, jeśli fizycznie Twój penis nie sprawia Ci problemów, a partnerka go akceptuje. W końcu to nie jest krzywy nos i na ulicy nikt tego nie widzi.
 

amenek5

Active member
Jest tutaj na forum wiele relacji, i ogólnie tematów z tym związane. Poczytaj trochę te starsze posty a myślę że wiele ci się wyjaśni w głowie.
 

pathron

New member
Nie mam żadnych problemów, jedyny to ogromny komfort w głowie, ale jak sobie pomyślę o skutkach ubocznych i czasie rekonwalescencji to jedynie mnie blokuję, jaką metoda robiłeś? Aż tak źle się stało
No u mnie żadnego efektu po zabiegu, a jedynie w gratisie dostałem obrzezanie (którego chciałem uniknąć) low and coś między loose a tight bo mogę ruszać w czasie wzwodu ale w spoczynku nie zakrywa w żadnym stopniu żołędzia, teraz czekam na poprawkę u doktora Świniarskiego i jego mogę ci polecić, bo już kilka osób było zadowolonych po zabiegach u niego
 

son339

Member
A ja Ci powiem ze jak mocno siedzi Ci to w glowie to rozwaz prostowanie, nie jest znowu tak strasznie z ta rekonwalescencja. Najgorsze chyba to skrocenie penisa ale chyba masz dosyc dlugiego. Tylko nie poddawaj sie obrzezaniu w pakiecie..z mojego doswiadczenia odradzam.
 

Podobne tematy

Do góry