• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Proszę niech mi ktoś oceni stań wędzidełka

marcin97new

New member
Witam jakiś czas temu miałem stan zapalny penisa konkretnie grzybicę i byłem u urologa i patrząc na mojego penisa w spoczynku powiedział że mam zbyt krótkie wędzidełko potem byłem u jeszcze dwóch innych i powiedzieli mi że mam dobre. Ale zostało mi to w głowie że mi tak powiedział ten pierwszy i teraz podczas masturbacji jak osiągam pełny wzwód to nachodzą mnie myśli ze zaraz mi się urwie itp. Ogólnie bólu nie czuje podczas wzwodu oraz nie wygina mi do tyłu według mojej oceny jednak jako 5 latek miałem robiony zabieg na tym wędzidełku bo mi napletek nie schodził i robiły mi się stany zapalne . Konkretnie nie wiem czy mi tylko odkleili napletek czy wydłużyli wędzidełko ale mam mała biała kropke jako blizne na wędzidełku od tamtej pory. Dopóki pierwszy urolog mi o tym nie wspomniał to nie miałem pojęcia jak inne penisy wyglądają bo nie było takiej potrzeby. Potem przejrzałem internet i zobaczyłem że jak ktoś ma wędzidełko to może o wiele dalej ściągać napletek niż ja i teraz nie wiem czy to wina że mam faktycznie krótkie wędzidełko czy tak to u mnie wygląda bo miałem ten zabieg jako 5 latek. Chicałbym zacząć ponownie uprawiać seks ale niestety siedzi mi to wędzidełko w głowie że pęknię itp. Czy mógłby ktoś ocenić moje wędzidełko czy jest okej czy jednak jest za krótkie podczas wzwodu bo jednak u lekarza nigdy nie miałem możliwości pokazania jak to wygląda podczas wzwodu. Dorzucam zdjęcie praktycznie w maksymalnym w wzwodzie jedynie podczas wytrysku jeszcze trochę się powiększy niż tutaj na zdjęciu. A i mam 27 lat i normalnie na pełnym wzwodzie jestem wstanie przesuwać napletek do rowka żołędnego i z powrotem

 
Ostatnia edycja:
Do góry