• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Połowiczna stulejka, krótkie wędzidełko czy nadmiar skóry?

zgadzam się z opinią fladera, ale też trzeba powiedzieć że dzisiaj lekarze to "biznesmany" czeszą nas ile wlezie często naciągając na niepotrzebne rzeczy...mają na uwadze dobro pacjenta, ale tylko przez pryzmat pełnego portfela !!!
 

nope

Well-known member
Trochę pokrętna logika.

To prywatnie jest zawsze lepiej?
Rok temu bylem prywatnie bo mialem wrastający paznokieć u stopy.
"Klinowe wycięcie paznokcia"
Zaplacilem łącznie z wizytami okolo 800zl. PRYWATNIE
Pani powiedziała, że jak się zagoi to mam iść do podologa założyć klamry żeby się dalej nie wrastało.
Zagoiło się.
Poszedłem do podologa, prywatnie. Najpierw raz, potem drugi raz za miesiąc. Pani podolog powiedziała, że przez wizytę u chirurga została blizna i żeby założyc klamrę trzeba wykonać plastykę wałów okołopaznokciowych.Koszt to 1500zl. Zrezygnowalem.

Teraz kilka miesięcy po wizycie u podologa paznokcie się nie wrastają. To po co mówią że się będą wstastać

Jaki jest wniosek?
Chirurg kłamał, że podolog założy mi klamry bo klinowym wycięciu.
i
podolog, że trzeba plastykę żeby założyć klamry


Prywaciarze...
Nie. Prywatnie nie znaczy najlepiej. Liczy sie kto tnie po prostu. Chodzi o to że nie znamy po forum lekarzy na nfz co tną dobrze ale za to często są partacze. Prywatnie sobie latwiej znajdziesz sprawdzonego goscia co wie co robi. Wybieraj madrze bo wedzidelko mozna spartolic.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja robiłem właśnie w Szczecinie w hmmm...
Niepamietam nazwy coś chyba medi cover byłem na początek prywatnie na wizytę a później za dwa trzy dni na stół w medicusie , operował jakiś lekarz Michał, nazwiska nie pamiętam, niby wszystko git , szycie trochę krzywe , napletka zostawił nawet sporo , obgadałem że chce więcej żeby zostawił, dość szybko to poszło
Ale wydaje mi się i tak że mógł to lepiej zrobić chociaż h wie czy sam przez zaniedbanie czegoś sobie nie zrobiłem, za wszystko zapłaciłem 1500 i wizyta 150 jakoś
 

toastt

Well-known member
@GallAnonimPL nie liczy się to, czy idziesz do kogoś na NFZ czy prywatnie, liczy się lekarz wykonujący zabieg. Lepiej iść do sprawdzonego, by zrobił raz a dobrze, niż dać się pokroić w tak delikatnym miejscu byle rzeźnikowi. Przecież tu nie chodzi tylko o to, by penis działał prawidłowo, ale liczy się też mimo wszystko estetyka zabiegu. Ja bym na twoim miejscu nie "zmarnował" skierowania i zapisał się do innego (nawet na NFZ) ale do sprawdzonego lekarza. Czas szybko biegnie i nawet jeżeli termin będzie za pół roku, to lepiej zaczekać i mieć przynajmniej cień szansy na dobrze zrobiony zabieg. Jak się spartoli wędzidełko, to potem są dwie opcje: albo całkowite usunięcie wędzidełka, albo (w zależności od skali niepowodzenia zabiegu) - całkowite obrzezanie.
 

Krystiankendroj

Active member
Tak z 6/10 z samego zabiegu, ale myślę że tu bardziej moje zaniedbanie wyszło, wizualnie mi się na początku wogole nie podobało, ale jak już popatrzyłem na innych tutaj to nie jest najgorzej
Mówiłem żeby zostawił napletka trochę więcej żeby nie podszywał pod żołądź, wędzidełko zostawił , wszystko raczej działa
 

maca_maz

New member
Zgadzam się z tym co pisze @toastt nawet na tym forum jest gdzieś temat chłopa który zapalcili za zabieg 6k, nie dość że przepłacił to jeszcze robotę lekarz zrobił lichą, więcej najlepiej szukać lekarzy z dobrymi opiniami ale nie na portalach typu Znany lekarz lecz na forach takich jak te a przewija się tu sporo tematów o lekarzach, ja osobiście zaryzykowałem idąc na zabieg do lekarza o którym za wiele nie było opinie oprócz tego portalu znany lekarz ale zaufałem z racji że był pierwszym lekarzem do którego się zgłosiłem i ze zrozumieniem podszedł do tematu, koszt samego zabiegu nie wliczając leków i artykułów pierwszej pomocy to 2k myślę że za taki zabieg nawet u wybitnych lekarzy nie przekroczy 3.5k, a jeśli już tyle lat z tym żyjesz to możesz pozwolić sobie jeszcze na jakiś czas odpuścić zabieg żeby zebrać kasę,

Jestem 3 miesiąc po zabiegu póki co jestem zadowolony aczkolwiek zamierzony efekt nie jest jeszcze w 100% wiadomo że rana się zrosła ale jeszcze blizna potrzebuje czasu więc jak już będzie wszystko na 100% podzielę jest fotorelacją i wtedy też dam namiar na lekarza, oczywiście jeśli będę chciał przestrzec innych to też dam do niego namiar ale jak narazie się nie zanosi na to żeby było źle zrobione
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry