• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu wydłużenia wędziełka

michuu232

New member
Witam , jestem miesiąc po zabiegu wydłużenia wędziełka , wczoraj miałem swój 1 stosunek po zabiegu , problem w tym że nie jestem pewny czy jest wszystko dobrze ponieważ odczuwam dyskomfort uczucie szczypania , naciągania na wędziełku przy głębszej penetracji gdzie nie mogłem " wejść cały " zastanawiam się czy jest wszystko w porządku a jest poprostu jeszcze za wcześnie i poprostu boli miejsce w którym jest blizna i potrzeba na to czasu czy coś zrosło się nie tak , dodam że przedstawiony ból występuje tylko podczas stosunku beż zabezpieczenia, z zabezpieczeniem jest wszystko w porządku , proszę o odpowiedź jeżeli ktoś spotkał się z tym problemem.
 

michuu232

New member
Jeżeli chodzi o samo wędzidełko rozciąga się fajnie i jest dłuższe ale boli dokładnie w miejscu blizny ktora przy rozsciagniecu robi się biała, może jakaś masc pomoże lub poczekać jeszcze? I z czasem to przejdzie?
 

michuu232

New member
wędzidełko najlepiej usunąć moim zdaniem,.jesli jest krotkie
No właśnie nie chce znowu przechodzić przez to wszystko związane z zabiegami. Miniony zabieg duzo pomógł wędzidełko nie robi się biale tak jak przed zabiegiem napletek bardziej się rozsuwa jedynie zostało to szczypanie na bliźnie chyba że dzieje się tak bo boję się to naruszyć i to siedzi w głowie takie coś
 

Trolo

Well-known member
To był taki dyskomfort, ciągnięcie blizny po wędzidełku. Z tygodnia na tydzień się to poprawiało i po około miesiącu było już ok.
 
Do góry