• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna, 13 dzień po operacji

Kapi036036

New member
Witam, 9.08 miałem wykonany zabieg prostowania prącia z skrzywienia które wyniosło około 90stopni w dół. Wszystko przebiegało dosyć prawidłowo, ale zaczyna mnie mocno martwić opuchlizna na części prącia która nie schodzi a ciągle jest wielkości jak w dzień po operacji. Bezpośredniego kontaktu do lekarza wykonującego zabieg nie mam,(dr. Michał Skrzypczyk) a wizytę mam dopiero za 7dni, mogę z tym poczekać czy lepiej zacząć już coś działać?

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trolo

Well-known member
Czyli pewnie miałeś obrzezanie podczas prostowania. Stosujesz jakieś opatrunki jeszcze? Jeżeli w dzień operacji miałeś już taką i nic się nie zmienia to z jednej strony dobrze, a z drugiej źle. Aczkolwiek każdy organizm reaguje inaczej i może u Ciebie akurat spuchło. Czy w dzień zabiegu lekarz widział to, czy zobaczyłeś opuchliznę dopiero wieczór?
 

Kapi036036

New member
2x dziennie przemywam szarym mydlem potem ocenisept i na to gazy jałowe. Odrazu po operacji opuchlizna była podobnych rozmiarów, lekarz to widział w dzień wypisu (dzień po operacji) i powiedział, że wszystko git. Dzwoniłem na oddział i pani powiedziała mi, że najlepiej poczekać do przyszłego tygodnia,(lekarz który mi to robił jest na urlopie do końca tygodnia) jedynie w ostatecznie do nich przyjechać. Sama opuchlizna mnie niemartwi, jedynie to, że na połowie prącia gdzie była taka sama jest jej połowa a tu stoi w miejscu.
 

Podobne tematy

Do góry