• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nawrót skrzywienia prącia

Witam.
Zakładam ten temat, ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak u Was z nawrotem skrzywienia. Czy po zabiegu prostowania penis pozostał w 100 % prosty?
Ja miałem zabieg robiony 6 listopada 2023 roku w Rzeszowie u Dr. Kuźniara i z efeketu jestem mega zadowolony. Miałem skrzywienie górne i w lewą stronę.
Na tą chwilę ( 2 miesiące ) skrzywienie górne 100 % prosty, ale co do skrzywienia w lewo, to jest delikatnie zakrzywiony, nie więcej niż 5 stopni.
Także jeśli ktoś chciałby opisać swoją sytuację, to byłoby super.

-jaki rodzaj skrzywienia i ile stopni
-kiedy był robiony zabieg
-po jakim czasie zauważyłeś nawrót skrzywienia i ile stopni
-czy nawrót, który zaobserwowałeś pozostał czy postępował dalej
-mimo niewielkiego nawrotu współżycie jest duzo lepsze niz przed zabiegiem czy ponownie sprawia dyskomfort partnerce
+ Jesli chcesz dodać coś od siebie, to miło.
 

abcde1234

New member
Witam,
Jestem 5 tyg po zabiegu prostowania też u Dr. Kuźniara jak na razie wszsytko wygląda dobrze, właśnie sporo się naczytałem że około 10proc zabiegów ma nawrót, jak to wygląda u Ciebie już kilka miesięcy po?
 

Kiti

New member
Hej jak Kuźniar robi operacje ? Nacinanie skórę w koło żołędzia? I obiera penisa ze skóry ? Czy nacinanie skórę penisa na trzonie?
 

abcde1234

New member
W moim przypadku, nacinał właśnie wokół i obierał, z tego co wiem taką właśnie metodę stosował
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

abcde1234

New member
I to mi się nie widzi :(
Jeśli chodzi o samo zrastanie się rany na około po cięciu, aktualnie prawie 2 miesiące po operacji linia cięcia wygląda bardzo dobrze, podejrzewam że po całkowitym zagojeniu za te 3 4 miesiące, ciężko będzie zgadnąć gdzie to było nacinane, także wg mnie nie ma co się obawiać
 

abcde1234

New member
a miałeś po zabiegu coś w rodzaju ,,oponki'' na około linii szwów? to jest podobno obrzęk napletka wewnętrznego czy coś takiego i ma minąć pytanie bo jakim czasie, bo u mnie 2,5 mies po zabiegu nadal jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mialem calkowite wiec bez oponki ale jak masz watpliwosci to nie bedzie nic lepszego niz konsultacja z lekarzem, ja chodzilem, wysylalem fotki itd i mnie uspokajal doktur. polecam Piotra Swiniarskiego w Warszawie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B nawrót skrzywienia po zabiegu metodą nesbita Skrzywienie prącia 8
V Nawrót stulejki? Stulejka 5
H Nawrót stulejki Stulejka 9
T Nawrót prostaty i objawy Prostata 8
D Nawrót stulejarstwa? Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry