• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mój sposób na wczesny wytrysk

er2233

New member
Jestem w związku od 12lat. Moja partnerka zaakceptowała moja stulejkę (którą teraz w wieku 34l z operowałem) przez dłuższy czas borykaliśmy się z kwestią przedwczesnego wytrysku. Minuta czasem mniej, po alko max 5min. Życie jak to życie miewa zakręty i w wyniku jednego z nich zaczęliśmy swingować. Pierwsze spotkanie w hotelu, przyszło co do czego, co prawda po kilku drinkach, ale zabawa trwała ok godziny. Po powrocie stwierdziliśmy że to pewnie przypadek...nic bardziej mylnego, od tego czasu z żoną i sporadycznie z kochankami seks trwa powyżej normy europejskiej. Moim zdaniem wygrałem życie tym bardziej że teraz po obrzezaniu doznania podobno mogą być o wiele większe.
 

Krystiankendroj

Active member
Niewiem co to za głupia rada i w jaki sposób miała by pomóc normalnym ludzia
Wogole zycze powodzenia w takim waleniu się z innymi mając żonę
Jak i również powodzenia że ten związek potrwa jeszcze jakiś czas
A to że możesz dłużej to jedynie pewnie przez obrzezanie , doznania zaraz będziesz mial słabsze nie większe, co i tak za chwilę wróci do normy i będzie strżał taki jak był
Temat raczej nikomu nie pomoże a możliwe iż zepsuje relacje innym
Niewyobrazam sobie tego nawet
Ktoś wali twoja żonę a ty jego ? Jak to się ma do pw ??
Z resztą robota co chceta
 

dandoo

Active member
Tez uważam za bzdurę co napisał er, zdradzać żeby rozwiązać swoje problemy małżeńskie z seksem, szkoda gadać, terapia tu potrzebna bardziej,
 

Krystiankendroj

Active member
Spokojnie , 12 lat w związku z żoną, pozwolił jej wsiąść na innego , on niby chwilę też poskacze i wyjdzie z tego kwiatek że już inaczej ona nie będzie chciała bo inni dłużej mogą, zamiast pracować nad tym to nie dość że stulejka tyle czasu to jeszcze nic z pw nie zrobił a wybrał drogę na skróty, stawiam piwo że to pomysł żony nie jego xD
 

Podobne tematy

Do góry