• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

lek. Grzegorz Rempega - Gliwice

michal90

Member
Dzień dobry. Chciałbym zapytać o opinie na temat obrzezania u urologa Grzegorza Rempega. Widziałem na forum dwie pozytywne opinie. Ktoś coś jeszcze mógłby o nim powiedzieć?
 

James88

New member
Ja jestem, że tak powiem na świeżo, miałem zabieg na początku marca. Sam zabieg wręcz wzorowy. Co do rekonwalescencji to pierwsze dni nie były miły. Potem już wszystko oki, lecz cały czas miałem wrażenie, że wędzidełko popuszcza. W 12 dzień jak ręką odjął, chodziłem już bez opatrunku.
Dziś go pierwszy raz użyłem, z dużą ilością wazeliny. Szczerze powiedziawszy myślałem, że będzie więcej towaru po tylu tygodniach postu... trochę się zawiodłem...
 

bhgmiop

Active member
ciekawe info,ale ok,skoro jest o tym,to mi Drabina tak zrobił że po 3 tygodniach jak się zlałem to zachlapałem całą koszulkę,wywaliło jak z fontanny
 

michal90

Member
Ja jestem, że tak powiem na świeżo, miałem zabieg na początku marca. Sam zabieg wręcz wzorowy. Co do rekonwalescencji to pierwsze dni nie były miły. Potem już wszystko oki, lecz cały czas miałem wrażenie, że wędzidełko popuszcza. W 12 dzień jak ręką odjął, chodziłem już bez opatrunku.
Dziś go pierwszy raz użyłem, z dużą ilością wazeliny. Szczerze powiedziawszy myślałem, że będzie więcej towaru po tylu tygodniach postu... trochę się zawiodłem...
pokaż jak masz zrobione wędzidełko. wyciął Ci je całkowicie czy tylko wydłużył? jak to wyglada?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry