• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak to jest ze skierowaniami i lekarzami?

Przykladowo.

Mam skierowanie do lekarza specjalisty bez konkretnego powodu[Na skierowaniu napisane "inne problemy schorzenia natury urologicznej]. Bylem na pierwszej wizycie u lekarza specjalisty na NFZ i umowilem się na zabieg.
Po czasie okazuje sie ze zabieg zrobilem jednak prywatnie.

I teraz pytanie
Jak odwolam zabieg który mial się odbyc u lekarza specjalisty NFZ to mogę dalej do tego lekarza specjalisty NFZ pójść? Na drugą wizytę, tyle ze po cos innego?

Czy nowe skierowanie i czekanie kolejnych miesięcy na wizyte.
 

dandoo

Active member
Nie rozumie po co sie umawiałeś na zabieg na nfz i poszedłeś prywatne, zadzwon do przychodni i dostaniesz odpowiedź.
 
Nie poszedlem jeszcze prywatnie.

Poszedlem na NFZ w 2 sprawach, ale okazalo się ze 1 sprawę olał. Wiec stwierdzilem ze skoro mnie olal w 1 sprawie to 2 sprawe zrobi kijowo.
 

dandoo

Active member
Dam Ci rade jak ciąć to poczytaj o nim czy takie zabiegi robi i czy jest dobry, pomyśl dobrze jaki chcesz efekt końcowy i to ustal dokładnie abyś się potem nie rozczarował niepotrzebnie. Pytanie na jaki zabieg się umówiłeś bo problemów natury urologicznej jest więcej niż jeden… pytanie co było powodem skierowania na zabieg - stulejka, wędzidełko, częste infekcje czy liszaj itd…nie ma prostej odpowiedzi, tak się zastanawiam, że chyba sam nie wiesz na co idziesz ;)
 
Na karteczce napisał "nacięcie wędzidełka", ale powiedział, że okaże się przy zabiegu czy wydłużenie wędzidełka wystarczy czy obrzezanie.


Własnie na internecie nic nie ma o jego zabiegach obrzezania/naciecia krótkiego wędzidełka.

Lekarz to dr n.med Michał Kupś. Urolog i androlog.
Jak byłem na wizycie na NFZ w szpitalu[Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie(
Arkońska - Oddział Urologii Ogólnej i Onkologicznej)]

to tego dnia była lista na drzwiach i przyjmował około 25 pacjentów. Większość to starsze osoby. Pare kobiet. Chociaz byl tez facet po 30 z zoną i chyba mial jakis zabieg bo trzymal się za jaja.
W swoim prywatnym gabinecie ma napisane, że "przyjmuje tylko dorosłych pacjentów". No a jak wiadomo stulejka, krótkie wędzidełko to z reguły się robi jak jest się małym dzieckiem.
Więc nie wiem czy ma wprawe i doswiadczenie. Nie ma żadnych opinii o jego zabiegach. Są tylko informacje ze lekarz pomógł. No ale wiadomo jest andrologiem więc nie wiem czy większość opinii nie jest na temat pomocy przy płodzeniu potomka. Możesz poszukać jeśli chciałbyś ;P Może moja umiejętność posługiwania się google ssie.

Boje się, że powie coś w stylu
"Tutaj pozbywamy się problemu medycznego. Nie jestem od medycyny estetycznej"

Czemu nie pójdę od razu prywatnie?
No, bo mam też problemy z erekcją i boje sie ze wiesz. Zaplace te 3000zl za zabieg, a erekcja to co ;P? Kolejne 10 wizyt xD i kasa.
Chociaż same badania (sprawdzilem w necie)
tj. "Testosteron, Prolaktyna, SHBG, LH, FSH, PSA całkowity, TSH,Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), Glukoza we krwi, Żelazo (Fe), Morfologia, Witamina D3 metabolit 25(OH)" kosztuje okolo 560zł.

Narazie kasy nie mam, ale jakbym się zdecydował na prywatny zabieg to odlozylbym.

P.S Teraz na karteczce zobaczylem ze po przecinku jest "OB".
Czyli olał moje problemy z erekcją i zrobi tylko badania OB, bez zadnych hormonów, wskaznikow wątrobowych itp.
Teraz to tym bardziej się do niego zraziłem.

Może przez te krótkie wędzidełko się psychicznie zablokowałem na erekcje. Nie wiem.
Tak boje się tego uciecia krótkiego wędzidełka i ewentualnie obrzezania nie wiem czemu. W sumie i tak nie czuje na nim przyjemności.
W necie ludzie pisali, że wędzidełko to element erogenny, ale ja w sumie na nim czucia jakoś takiego nie mam. Nie wiem co mi w dziecinstwie robili, bo jakiś tam zabieg miałem mając z 2-3 lata.
 
Ostatnia edycja:

DonGrande

New member
W necie to ludzie dramatyzują co do obrzezania i jego poszczególnych typów jak i posiadania czy nie posiadania wędzidełka ja mam jakoś radykalne low and tight wędzidełka nie mam a czuje lepiej niż przed zabiegiem, narzekam tylko na estetykę wykonania ale mam nadzieje że blizna sie zaleczy z czasem
 
Do góry