• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

idk

bukajosrxz

New member
Witam, ogólnie rzecz biorąc nie jestem w stanie stwierdzić czy posiadam stulejkę. Podczas spoczynku mogę normalnie odprowadzić skórę od penisa, a podczas erekcji mogę to zrobić wcześniej gdy penis jest w spoczynku. (wtedy bez problemu skóra jest odsłonięta podczas erekcji i nie występuje żaden ból czy dyskomfort)

Niestety kiedy skóra jest nieco wyżej w połowie lub już przy samym dole żołędzia podczas erekcji, nie jestem w stanie do końca odsunąć skórki z penisa. Nie posiadam bardzo dużej oponki i nie powoduje ona ucisku w spoczynku kiedy odprowadzę napletek.

I tu pytanie czy wymagana jest operacja czy jestem w stanie wyćwiczyć skórę tak żeby podczas erekcji schodziła bez problemu. (Dodam, że nie czuje ogromnego bólu tylko delikatny dyskomfort podczas ściągania napletka kiedy penis jest naprężony)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli jest choć trochę problem z zsunięciem napletka podczas erekcji to już jest stulejka.Dopiero zaawansowana nie pozwala go zsunąć w spoczynku. Obrzezanie raczej wskazane jak się chce pozbyć problemu na zawsze.
 

amenek5

Active member
No raczej napewno masz lekka stulejkę. Oczywiście można zrobić zabieg i tyle. Ale jak chcesz domowymi sposobami to poczytaj tutaj na forum jak to robić. Może się uda bo z opisu wynika że masz delikatną stulejkę
 

Krystiankendroj

Active member
Też wyżej tu nie wspomnieli , zależy to również od twojego wieku , z opisu można wywnioskować ze jesteś raczej młody choć mogę się mylić
Wtedy ja bym poćwiczył z rozciąganie skóry, jeżeli to nic nie da to wtedy już decydować się na zabieg , jedyny szkopuł w tym że będzie to wymagać systematyki i cierpliwości, trochę to potrwa
 
Do góry