• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Biała krosta/pryszcz na żołędziu

szr11

New member
Jakiś czas temu wyskoczyło mi coś takiego na żołędziu, nie daje żadnych objawów, nic się nie dzieje... ale też nie zmniejsza się ani nie powiększa. Zdjęcie mało wyraźne przez kiepskiej jakości aparat w telefonie, ale to czasem jest bardziej w kolorze żołędzia, czasem bardziej białe. To jakiś zwykły pryszcz który nie chce zniknąć? Przy okazji, czy według was wszystko tu wygląda ok? Ta czerwona ,,plama" to ,,pamiątka" po tym że przez dłuższy czas byłem pewny że mam stulejkę przez co pod napletkiem nie był dobrze myty penis. Ale to już od dawna za mną na szczęście.




 

pelesos

Active member
Wyglada jak "oparzenie", taki bąbel, ale pewnie to nie to. Poczekaj kilka dni, jak nie zejdzie to do lekarza idź, najlepiej rodzinnego.
 

szr11

New member
pojawiło się nagle, myślałem że może gdzieś zadrapałem przypadkowo przy myciu bo akurat wtedy sobie pomagałem ręką... i od tego bąbla jakby jest widoczna jeszcze taka mała biała kreska jak od podrapania... ale mam to już od 2,5 tygodnia i nic się nie zmienia. Stąd myślę że może pryszcz, w wakacje na czole miałem pryszcza i ślad po nim przez 2 miesiące...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pelesos

Active member
"Pryszcz" to słaba teoria, raczej mechaniczne podrażnienie. Jak nie ustąpi to maść. Jak nie ustąpi to do lekarza
 

Krystiankendroj

Active member
Tyle czasu już łazi z tym to niech pomoczy w czym napisałem, lekarz mu przepisze zaraz jakieś maści że sterydami i kolejny problem będzie
A to jest jakiś stan zapalny albo uraz mechaniczny
 

szr11

New member
Jak wezmę sobie dzień wolny to się wybiorę do lekarza, godzinowo inaczej nie jestem w stanie się zgrać. Tak jak pisałem, zupełnie nic się nie działo i nie dzieje, po prostu jest i tyle. Raczej jest to jakiś uraz mechaniczny, z tego co pamiętam to pojawiło się dzień po tym jak myłem dokładnie żołądź ręką.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry