• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

BADANIE USG DOPPLER W POLSCE - co musisz wiedzieć.

DimTim

New member
Odradzam a wręcz zakazuje Wam wykonywania badań w tejże klinice gdzie pracuje złoczyńca doktor Piotr - Vedi clinic

Przemądrzały kasztan który pozjadał wszystkie rozumy świata. Niesympatyczny chłodny człowiek.
Zle podaje zastrzyk (PGE-1) i zaniżona wartość przez co erekcja wywołana farmakologicznie jest niepełna a co za tym idzie - żyły nie zaciskają się i wykazują przeciek żylny.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany klinka gdzie poprawnie wykonać owe badanie to proszę udać się do Francji do CETI klinik na badanie doppler.

Tym razem poprawnie podany środek w cewkę moczowa a nie żyłę na boku prącia wywołał 3 godzinna erekcje której nie osłabiły nawet 3 dawki antidotum. Musiałem mieć manualnie odprowadzaną krew z prącia co kurewsko bolało.
Pierwszy raz w życiu błagałem Pana Boga aby opadł mi kutas a nie żeby stanął przy kobiecie jak dotychczas.
W końcu po 2 latach mogę odetchnąć z ulga ze nie mam przecieku żylnego i kontynuuje leczenie depresji która wywołał wspaniały doktor wieprz z Warszawy.

W Polsce jedynym słusznym doktorem jest doktor Swiniarski którego serdecznie polecam na początek diagnoz w kierunku przeciek żylny.
 
Ostatnia edycja:

Krystiankendroj

Active member
Masz świadomość tego że taki lekarz którego ty obczernisz tutaj na forum , mógł mieć zly dzień albo cokolwiek, a ciebie za oczernianie może podać do sądu , nie ? XD
 

Trolo

Well-known member
Budowlaniec na budowie może mieć zły dzień i ułożyć źle pustaki albo całą ścianę, ale lekarz to trochę zawód sporej odpowiedzialności i powinien robić to dokładnie tak jak go uczono. Skoro robi coś źle to inni powinni moim zdaniem to wiedzieć. Oczernianie to jedno, a zrobienie czegoś dobrze to drugie, pozostaje jeszcze kwestia tego czy dany użytkownik, który o tym pisze ma na tyle zgłębioną wiedzę, że jest w stanie stwierdzić czy to dobrze czy źle zrobione. Podejrzewam, że tak bo to nie jest codzienny temat.
 

DimTim

New member
Masz świadomość tego że taki lekarz którego ty obczernisz tutaj na forum , mógł mieć zly dzień albo cokolwiek, a ciebie za oczernianie może podać do sądu , nie ? XD
a ty masz świadomość że jesteś upośledzony ? Lekarz miał zły dzień przez co źle podał zaszczyk i za mało a stwierdził, że mam przeciek żylny ?
Ty jesteś chyba synem tego lekarza ziomuś.
 

DimTim

New member
Budowlaniec na budowie może mieć zły dzień i ułożyć źle pustaki albo całą ścianę, ale lekarz to trochę zawód sporej odpowiedzialności i powinien robić to dokładnie tak jak go uczono. Skoro robi coś źle to inni powinni moim zdaniem to wiedzieć. Oczernianie to jedno, a zrobienie czegoś dobrze to drugie, pozostaje jeszcze kwestia tego czy dany użytkownik, który o tym pisze ma na tyle zgłębioną wiedzę, że jest w stanie stwierdzić czy to dobrze czy źle zrobione. Podejrzewam, że tak bo to nie jest codzienny temat.
Jestem po badaniu we Francji gdzie otworzyli szeroko oczy jak sie dowiedzieli jaki środek został mi podany, w jak małej ilości, oraz miejsce iniekcji.
Przez te 2 lata cierpienia przez tego doktora zdobyłem tak sporą wiedzę na temat tego problemu i pomogłem nie jednej osobie co do diagnoz i dalszych kroków. Zwłaszcza na FrankTalk ale co taki Krystian moze wiedzieć co pewnie raz mu nie stanął albo sie spuscił w minute i myśli że ma ED.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Hola hola kolego. To że jesteś sfrustrowany nie znaczy że będę akceptować Twoje zachowanie. W jednym temacie złamałeś już 2 razy regulamin, a konkretnie punt 12. Wulgaryzmy i obrażanie innych.
Poza tym polecam zapoznać się z kilkoma tematami w dziale "sprawy forum" znajdziesz je szybko- są przypięte na samej górze
 

Podobne tematy

Do góry