Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Problem z wzwodem

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    sty 2010
    Posty
    1
    Oznaczenia postów

    Problem z wzwodem

    Witajcie mam 20 lat i od pewnego czasu zauważyłem ze przy dziewczynach nie mogę osiągnąć zwodu, tak jak kiedys, kiedy calowalem sie z dziewczyna lekkie zabawy i od razu stał a teraz dziewczyna siedzi na mnie naga caluje mnie itp i nic , czuje sie podniecony ale nie stoi mi penis;/ dopiero jak go reka troche poruszal i pobawie sie ja lub dziewczyna to stanie, tak samo jak ogladam film xxx to to samo nic, dopiero jak wezme reke sie zabawie to wystarczy chwila i stoi , tak sam dosc szybko opada mi .. moze to przez masturbacie ? tylko ze jak np nie masturbowalem sie z 4-6 dni to poprawy nie bylo za bardzo ;/ masturbowac sie zaczalem w wieku 15 lat na poczatku to bylo raz na prae dni az potrafilem w wieku 18-19 lat bawic sie 2-3 razy dziennie . Jak myslicie co jest przyczyna ? potrzebne jakies leki czy cos ?

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    mar 2015
    Posty
    3
    Oznaczenia postów
    Jestem od Ciebie 8 lat starszy i od ok. 2 miesięcy borykam się z identycznym problemem. Lata seksu bez kłopotu i nagle klapa...Z opinii jakie słyszałem i wyczytałem mogę Ci napisać jedynie tyle że to psychika (stres). Mi ciężko było i jest w to uwierzyć ale podobno innego wytłumaczenia nie ma. Jeśli członek staje przy mechanicznym podnieceniu i nadal występują nocne i poranne erekcje to fizycznie jest z Tobą wszystko ok. Na razie nic mądrzejszego Ci nie napiszę.

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    lut 2014
    Posty
    540
    Oznaczenia postów
    Stresujesz sie i tyle. Zreszta powodow moze byc duzo, akurat nie stres w tym konkretnym momencie ale ogolem - na glowie praca czy inne sprawy ktora zaprzataja ci umysl. Jestes mlody i jesli kuska staje po jakis tam probach ale staje to nie ma co sie martwic. Nie jestesmy robotami.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    lut 2015
    Posty
    21
    Oznaczenia postów
    Cytat Zamieszczone przez Monk Zobacz posta
    Mam podobnie, tylko u mnie to nie wynika z powodu stresu - bo wiem kiedy się stresuje a kiedy nie. Mam 36 lat. Myślicie, że są to początki męskiej niedyspozycji? Tzn mam erekcję, ale nie taką jak kiedyś ;/
    A może to jest jakiś długotrwały stres ? Bo wiesz, niby jesteś wyluzowany ale ciągle coś Ci może siedzieć w głowie. Radziłbym wypracować sobie jakieś techniki relaksacji. Ewentualnie możesz sobie zbadać hormony. Testosteron czy tarczycy.
    Na rynku jest jeszcze wiele środków wspomagających erekcję. Na przykład goman . Ziołowe tabletki, sam przyjmowałem.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    mar 2015
    Posty
    2
    Oznaczenia postów
    Cytat Zamieszczone przez legionista145 Zobacz posta
    Witajcie mam 20 lat i od pewnego czasu zauważyłem ze przy dziewczynach nie mogę osiągnąć zwodu, tak jak kiedys, kiedy calowalem sie z dziewczyna lekkie zabawy i od razu stał a teraz dziewczyna siedzi na mnie naga caluje mnie itp i nic , czuje sie podniecony ale nie stoi mi penis;/ dopiero jak go reka troche poruszal i pobawie sie ja lub dziewczyna to stanie, tak samo jak ogladam film xxx to to samo nic, dopiero jak wezme reke sie zabawie to wystarczy chwila i stoi , tak sam dosc szybko opada mi .. moze to przez masturbacie ? tylko ze jak np nie masturbowalem sie z 4-6 dni to poprawy nie bylo za bardzo ;/ masturbowac sie zaczalem w wieku 15 lat na poczatku to bylo raz na prae dni az potrafilem w wieku 18-19 lat bawic sie 2-3 razy dziennie . Jak myslicie co jest przyczyna ? potrzebne jakies leki czy cos ?
    Witaj Legionisto!
    Większość tłumaczy to stresem. Owszem, ma on pewien ujemny wpływ, ale nie jest jedyną przyczyną. Moim skromnym zdaniem, to różne ukryte infekcje, jakie stopniowo opanowują masze organizmy, powodują, że stajemy się impotentami, bądź półimpotentami, że spada nam libido. Ale i to nie wszystko. Żyjemy w naprawdę mocno skażonym środowisku (różne środki wręcz jawnie dodawane do żywności i napojów - do gum do żucia...), które na dodatek skażane jest celowo. Możliwe, że komuś zależy na tym, abyśmy nie rozradzali się tak bardzo, jak to ma miejsce od jakiegoś dłuższego już czasu. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego ostatnio tak często słyszy się o bezpłodności?

    Tak więc nie mamy właściwie większego wpływu na to, co się z nami dzieje i dziać jeszcze będzie. Co najwyżej, możemy tylko minimalizować objawy tego, co nieuchronnie nas czeka teraz i w przyszłości. Mimo wszystko, życzę zdrówka. A poza tym, czy jest sens rozpaczać z tego powodu, że nie działamy w tym zakresie (seks pozamałżeński), jak dawniej... Przecież moralność płciowa ma swoje wielkie plusy i warto się nad jej pozytywnymi skutkami poważnie zastanowić, zamiast ulegać na prawo i lewo swej żądzy cielesnej, która -jak sobie powiedzieliśmy- będzie słabnąc tak, czy tak, a do tego może przyczynić się jeszcze do poważnych szkód w naszym organizmie.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    lut 2015
    Posty
    21
    Oznaczenia postów
    Cytat Zamieszczone przez Knapik Zobacz posta

    Tak, to ten środek. Stosowałem go, bo nie zawiera żadnej chemii. Same naturalne składniki. Przestudiowałem skład od dechy do dechy. Poza tym przebadany został przez państwową inspekcję sanitarną i uznany został przez nich za bezpieczny. Nie mam podstaw, żeby nie wierzyć. Wprawdzie nie jest tani - ale tego typu środki z reguły nie są tanie.

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    lut 2015
    Posty
    1
    Oznaczenia postów
    Ja stosuje tylko i wyłącznie tabletkę Verinel mam już swoje lata a ta tabletka jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Kupuje ją w aptece internetowej w bardzo dobrej cenie.

  8. #8
    mig
    mig jest nieaktywny
    Junior Member
    Dołączył
    kwi 2015
    Posty
    6
    Oznaczenia postów
    Cytat Zamieszczone przez legionista145 Zobacz posta
    (...)dopiero jak go reka troche poruszal i pobawie sie ja lub dziewczyna to stanie, tak samo jak ogladam film xxx to to samo nic, dopiero jak wezme reke sie zabawie to wystarczy chwila i stoi , tak sam dosc szybko opada mi .. moze to przez masturbacie ? tylko ze jak np nie masturbowalem sie z 4-6 dni to poprawy nie bylo za bardzo ;/ masturbowac sie zaczalem w wieku 15 lat na poczatku to bylo raz na prae dni az potrafilem w wieku 18-19 lat bawic sie 2-3 razy dziennie . Jak myslicie co jest przyczyna ? potrzebne jakies leki czy cos ?
    Przyzwyczaiłeś sprzęt do rączki, a mózg do porno. Codziennie nowy filmik, mózg dostaje nową porcję dopaminy i sprzęt jest w stanie mocnej erekcji. Wracasz do realu- jedna kobieta dla twojego mózgu to za mało, więc wacek jest wybredny i nie uruchamia się.

    Da się to wyleczyć, jeśli wcześniej byłeś sprawny- przestań oglądać porno!
    Tutaj się wszystkiego dowiesz:
    Odwyk od porno i inne luźne tematy: 100 Post, Odwyk krok po kroku dla nowicjuszy, FAQ

  9. Wartościowe alfred666 oznaczył jako wartościowe
  10. #9
    Junior Member
    Dołączył
    mar 2016
    Lokalizacja
    Świecie
    Posty
    6
    Oznaczenia postów
    Ja ostatnio przeszedłem dość ciężką terapię sterydową, która zakończyła się utratą czucia np. w penisie. Musiałem po kolejni odwiedzać wszystkich specjalistów, od kardiologa po neurologa, skończywszy na urologu. Moje problemy ze wzwodem 'załatwiłem' tutaj Zaburzenia wzwodu, erekcji Bydgoszcz, Świecie - Urolog Kwel - Med Trafiłem na specjalistę, który miał doświadczenie w leczeniu właśnie tego typu problemów.
    Nie chcę Cię namawiać, ale w Twoim przypadku, chyba jak i w każdym powinieneś udać się właśnie do jakiegoś dobrego urologa. Ogólnie w wieku35+, każdy facet powinien przynajmniej raz do roku odwiedzić takiego specjalistę.

  11. #10
    Junior Member
    Dołączył
    gru 2015
    Posty
    14
    Oznaczenia postów
    Ewidentnie coś jest nie tak , niestety ja lekarzem nie jestem więc nie powiem co ale ja w takich sytuacjach biorę często erekton fast na 45minut przed planowanym stosunkiem. Jest to o tyle wygodne ponieważ w niektórych tabletkach musisz brać na ponad godzinkę przed. Warto również iść do lekarza nie bagatelizować takich sytuacji.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problem ze wzwodem
    Przez MarekPol w dziale Zaburzenia erekcji
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-11-14, 05:27
  2. Problem ze wzwodem podczas stosunku.
    Przez Trollface w dziale Zaburzenia erekcji
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-08-12, 02:14
  3. Problemy ze wzwodem i wytryskiem spermy
    Przez weteran w dziale Zaburzenia erekcji
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-06-12, 11:20
  4. Problemy ze wzwodem i wypadającymi włosami na głowie
    Przez relaxo w dziale Zaburzenia erekcji
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-03-12, 11:30
  5. Problem ze wzwodem!!!
    Przez qaziu w dziale Po zabiegu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-05-11, 13:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34