• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

tragiczny stan po zabiegu

maronapletaro

New member
Witam, jestem szósty dzień po zabiegu plastyki napletka, lekarz kazał mi przez pierwsze 4 dni smarować jakąś tam maścią teraz mam tylko mydłem (myję żelem, bo mój "mały" bardzo źle reaguje na mydło) myć rano i wieczorem, czy to wystarczy? Skóra tworzy takie ząbki za bardzo nie wiem w jaki sposób to ma być kiedyś normalny napletek.BARDZO ciężko schodzi mi napletek, mimo, że przez pierwsze 2 dni schodził z łatwością. Szwy są zropiałe, a jeden jest cały czarny, czy to coś złego? Mam sine prawe jądro i dolną część penisa, po zabiegu myślałem, że to przez znieczulenie a to nie zmienia się wgl. Część żołędzia przykryta napletkiem jest mocno zaczerwieniona (przez przyleganie?). Oprócz tego w miejscu wędzidełka mam białe coś, boje sie to odkleić, bo wtedy piecze i odnoszę wrażenie, że dzięki temu białemu czemu się goi (na zdjęciu widać).Do lekarza zdobyłem dziś numer, ale się nie dodzwoniłem. Błagam o pomoc
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

maronapletaro

New member
Dziękuję, czy usuwać tą białą maź z szwow i wędzidełka? Jak często stosować octanisep? Cały czas napletek ma być zsunięty (jak tak to będę musiał cały dzień trzymać ręką, bo się nasuwa z powrotem)? jak często moczyć w rumianku?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wez pokaż fote miejsca szycia gdy napletek jest ściągnięty. Czyli tak jak na foto 1 ale by bylo widac szycie. Nic nie usuwaj. Mozesz moczyc w sodzie oczyszczonej. Lyzka sody w szklance cieplej wody i tak moczysz jakiś czas. Soda odkazi i przyspieszy gojenie. Siniak to nic nadzwyczajnego. Jak sie walniesz to tez nie znika w dwa dni tylko z 2 tygodnie.
 

Trolo

Well-known member
W rumianku ciepłym moczysz co wieczór, ocinsept po sikaniu, żeby bakterie nie miały na czym żerować. Skórę zsuń do mycia i myj szarym mydłem. Zaniedbałeś higienę małego po zabiegu i teraz masz co masz.
 

Podobne tematy

Do góry