• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdyby to była tylko stulejka.

sżw

New member
Mam 17 lat. Jakieś 3 lata temu stwierdziłem, że mam stulejkę, ale do teraz nic z tym nie zrobiłem. Do tego to nie mój jedyny problem z członkiem. Jest on do tego krzywy w zwodzie. W spoczynku da się zauważyć wystającą lekko żyle, ale jak stoi to jest ich nawet kilka. Do tego jeszcze czarna plamka na skórze pod żołędziem jak nieco podciągnę napletek. A jakby tego było mało to jeszcze jakaś wysypka czy opryszczka niewiadomo skąd. Przez co jeszcze bardziej boję się powiedzieć rodzicom i pójść do lekarza. Sama stulejka szczególnie życia mi nie utrudnia jedyne co to mam przez to problem z sikaniem na stojąco. W masturbacji mi to nie przeszkadza. Ale chyba będę musiał coś z tym zrobić, bo jeszcze bardziej obniża moją pewność siebie, która już i tak nie jest za duża. Jak im powiedzieć, jak to załatwić, gdzie pójść?
 

Trolo

Well-known member
Witaj.
1.Zacznijmy od tego żebyś zrobił zdjęcia w spoczynku i w wzwodzie, ze skórą i bez, żeby zobrazować jak najlepiej problem.
2.Żyłami się nie przejmuj, każdy penis je ma i jeden więcej drugi mniej, sam mam kila jedne większe inne mniejsze.
3.Co do krzywizny to pewnie zobaczę na zdjęciach to wtedy będziemy się zastanawiać co z tym zrobić. Może wystarczy zmiana ręki do masturbacji lub noszenie penisa po drugiej stronie niż dotychczas.
4.Sikanie na stojąco czyli jak penis stoi czy jak Ty stoisz?
5.No stulejka codziennego życia nie utrudnia jak się nie wie do czego może prowadzić, ale lepiej jej nie mieć i być świadomym tego, że masz sprawnego penisa. W masturbacji tez bo pewnie robisz to bez zsuwania skóry.
6.Opryszczkę, czy wysypkę to też pewnie zobaczę na zdjęciach, także czekam na foty i powiem Ci co dalej z tym robić.
 

sżw

New member
Przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś tak zapomniałem o tym. Sikanie jak ja stoję, a właściwie w moim przypadku siedzę. Nwm jak dodać zdjęcia
 

ziolo23

New member
1. Ta wysypka to prosaki jak dla mnie - poczytaj na google o nich :)
2. Co do skrzywienia nie wypowiem się bo nigdy nie byłem w temacie, lecz to musisz ocenić czy przeszkadza ci podczas stosunku czy nie :)
3. Dla mnie stulejka w 100% dążąca do zabiegu :)

Myślę że najlepiej było by udanie się do urologa który zdiagnozuje stulejkę oraz powie kilka zdań na temat skrzywienia (proponuje wziąć zdjęcia ze sobą gdyż skrzywienie najbardziej jest widoczne we wzwodzie). Rodzicom możesz powiedzieć "Mamo/Tato mam problem z którym myślę że muszę udać się do lekarza." Prosto z mostu :) Jakby co śmiało wal pytania :D
 

jarek89

Moderator
Skrzywienie nie do leczenia. Lekkie skrzywienie w górę jest pożądane przez dużą część facetów. To tylko powód do zadowolenia.
 

Trolo

Well-known member
Kolego zrób tak, jak Ci na max stanie to wtedy zdejmij skórę i zrób zdjęcie od góry i od strony wędzidełka. Nie musisz tak blisko dawać aparatu bo Ci nie łapie ostrości. Bo napletek Ci schodzi, ale wydaje mi się że masz zwężony i wędzidełko trochę krótkie.
 
Do góry