• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dzień po zabiegu . Czy to oponka ?

Tyrop

New member
Witam jestem 5 dzień po zabiegu plastyki napletka i wydłużenia wędzidełka i otóż mam problem lekarz kazał tylko spryskiwać Octeniseptem i nic więcej i w sumie od początku miałem takie coś i nie wiem co z tym zrobić jak chce naciągąć skóre na żołądź to boli . Wgl ten żołądź mam mocno wraźliwy . Co myślicie ?

Imgur: The most awesome images on the Internet

Dodam że te szwy są twarde i mnie uwierają przy opatrunkach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tyrop

New member
Czyli nie liczyć że ta opuchlizna mine ? Byłem w piątek u lekarza który mi robił zabieg i mówił że wszystko ładnie się goi .

A i macie jakąś rade czym smarować te szwy ? Bo są strasznie twarde i powodują duży dyskomfort

Pomoże ktoś ? Bo lekarz który robił mi zabieg wyjechał na majówke i nie mam z nim kontaku do czwartku a martie się że może stać się coś złego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Takie cięcie to dla mnie czeski film. Nie wiem co moze byc nie tak. Niby opuchnięte jak oponka ale przeciez rant grzyba masz schowany. Wiec napletek jest nasunięty na żołądź. Szwy sa twarde. Mozesz smarować jakas wezelina troche by nie uwieraly mocno. Zawsze możesz wybrać sie na sor by jakis lekarz to zobaczyl i ocenil.
 

Tyrop

New member
Czyli oponka to nie jest tak ? No mam zamiar jechać na Sor bo do czwartku nie wiadomo co to będzie . I pytanie czy próbować sciągać skóre z żołędzia ? Bo lekarz mi dokładnie nie powiedział kiedy mam zacząć to robić . Zabieg miałem w poniedzialek

Imgur: The most awesome images on the Internet

Zdjęcia z dzisiaj . Martwi mnie ten kołnierz . Nie sciągam skóry ani nic nie robie tylko psikam to oceniseptem i gaziki w około mam . Boje się ruszać bo duży dyskomfort powodują te szwy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie mam wiedzy az takiej co do takiego stylu cięcia. Trochę wyglada jak oponka. Raczej nie ściągać a nałożyć na żołądź calkiem by ta opuchlizna miala szanse zejsc. Ale mowie najlepiej na sor by to jakis obeznany lekarz zobaczył
 

Tyrop

New member
To raczej nie ominie mnie wizyta na SOR bo samoograniczenie nie pozwoli mi tego założyć . Ja jestem strasznym panikarzem i wszystkiego się boje także sam pewnie nie dam rady tego zrobić . Próbowałem ale boje się że te szwy mi wskoczą razem z tym i mi okaleczą wszystko bo one mocno twarde są
 

Podobne tematy

Do góry