• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie calkowite 2 dni po zabiegu

Hejo

New member
Witam 2 dni temu w czwartek mialem zabieg calkowitego obrzezania, lekarz przepisal mi "Detromecyne 2 razy dziennie" i po tygodniu dolaczyc "Elocom" obydwie to masci. Dzisiaj zamierzam wziasc prysznic i sciagnac opatrunek tzn ten lepiec itd, umyc kolege i posmarowac rane (szwy) detromeycna. Lekarz powiedzial ze potem opatrunek nie jest konieczny ale zamierzam nalozyc taki zwykly z gazy w przypadku krwawienia i zeby sie zoladz nie przykleil do majtek. Co do zabiegu bylo bezbolesnie , fajna pielegniarka :cool: a po zabiegu jak wrcuilem to po 3 godzinach wziolem tylko jedno tabletke przeciwbolawa i pozniej juz nic az do dzisiaj. Co do opatrunku byl zakrwawiony tylko w dniu zabiegu a do dzisiaj juz prawie nic poniewaz sie oszczedzam wiec nic nie boli itd, nawet przy nocnych wzwodach. A co do odkarzania po sikaniu kupilem sobie sam od siebie rumianek Azulam, chcialem kupic Ocinepst czy jakos tak do odkarzania po sikaniu ale wole nie kombinowac z lekami bo czytalem ze jak sie zle dobierze leki to moze byc nie ciekawie hehe. (((( MAM PYTANIE CZY CHIRURG/LEKARZ TEZ WAM przepisal takie masci? Czy moge juz wziasc normalny calkowity przysznic i zmoczyc tez kolege ? Jezeli chodzi o zmiane tego pierweszego opatrunku to mam zamiar zamoczy kolege w rumianku Azulam zeby latwij sciagnac opatrunek a potem umyc go normanie mydlem i posmarowac mascia( moze tak byc? ) .A tak ogolnie to wszystko jak najbardziej w porzadku :)
 

Podobne tematy

Do góry