• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wypadnięty szew

tuti11

New member
Witam ,
Jestem tu nowy... w piątek miałem zabieg obrzezania całkowitego. W sobote rano zgodnie z zaleceniem lekarza wzięłem chłodny prysznic lekko mocząc opatrunek (okazało się , że zrobił się cały czerwony) prawdopodobie podczas nocnej erekcji doszło do wypadnięcia jednego ze szwów. Póżniej znajazłem go w opatrunku. Był mały krwotok ale udało się go zatamować i zrobił się teraz strupek i żadna krew już nie leci. Jest konieczność ponownego zakładania szwa , czy jeżeli wszystko jest zasklepione to nie trzeba?


Pozdrawiam
 

F.Castro

New member
Nie wiem gdzie robiłeś zabieg, ale ja mam na przykład szwy samo wchłanialne - i te szewki co wystają, odpadają same:) Na "problemy ze wzwodem" polecam relanium - ja biorę 6 tabletek dziennie rano - południe - wieczór po 2 szt i maszyna w spoczynku :) wskazane choć w pierwszym tygodniu
 

tuti11

New member
Nie wiem gdzie robiłeś zabieg, ale ja mam na przykład szwy samo wchłanialne - i te szewki co wystają, odpadają same:) Na "problemy ze wzwodem" polecam relanium - ja biorę 6 tabletek dziennie rano - południe - wieczór po 2 szt i maszyna w spoczynku :) wskazane choć w pierwszym tygodniu

Zabieg robiłem w Gdyni w klinice VIP-MED ja też mam szwy samo wchłanialne ,ale możliwe ze szew odpadł już w pierwszej dobie? Nie będzie to miało jakiegoś znaczenia przy gojeniu/ewentualnej późniejszej bliźnie? co do relanium to biore już leki przeciwdepresyjne i nie wiem czy moge mieszać...
 

iPiotrek

New member
Szew ci nie wypadł ale parę dni po zabiegu podczas wzwodu ten szew jakby sie wzyna w opuchliznę i stąd ta krew.
po tygodniu do max 2 nie bedziesz już "krwawił" także to normalne.
 

Podobne tematy

Do góry