• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niepewność po zabiegu

Dishmoon

New member
Witam!

Poszedłem prywatnie do urologa a zarazem chirurga i androloga, powiedział że mam zbyt krótkie wędzidełko i zbyt długi napletek. Powiedział ze trzeba przyciąć napletek i wyciąć wędzidełko (dopiero teraz się skapnąłem że chyba miałem zabieg obrzezania częściowego???). Chodź ja uważałem że mam tylko za krótkie wędzidełko, zgodziłem się na oba zabiegi, z internetu wyczytałem opinie że jest to bardzo dobry lekarz (zarazem jest bardzo drogi, nie spotkałem jeszcze tak drogiego lekarza). Z czasem dokopałem się na innych stronach negatywnych opinii (już po operacji), że poświęca czas tylko na 1 wizycie i wymyśla choroby, podobno każdemu mówi że jego napletek jest zbyt długi i proponuje plastykę napletka. Bardzo żałuje teraz że nie skonsultowałem się jeszcze z innym urologiem, lecz byłem kompletnie zaślepiony pozytywnymi komentarzami i tym jakie wrażenie zrobił na mnie na 1-wszej wizycie (w jego gabinecie skrępowanie prysło, wszystko ładnie tłumaczył, poświecił mi sporo czasu, było widać że jest bardzo profesjonalny itp.), lecz na kolejnych wizytach załatwiał mnie w dosłownie w 5-10 minut i o co tylko się pytałem to odpowiadał tak jakby to powiedzieć wymijająco. (tak jak to pisali w negatywnych opiniach).

Moje zaufanie do tego lekarza bardzo zmalało, więc postanowiłem zamieścić zdjęcia na forum.

Zdjęcia są po 12-stu dniach od operacji. Co sądzicie o wykonanej operacji? Jest ona wykonana dobrze?
Jak widzicie żołądź wystaje, czy tak ma być? Lekarz mnie o tym w ogóle nie poinformował że tak będzie :confused:
Następna sprawa to przy wzwodzie nie mogę ściągnąć napletka za żołądź ( maksymalnie tak jak jest na zdjęciach ).
Bardzo dużo psikałem octeniseptem i popaliłem błonę (prawdopodobnie), próbowałem zetrzeć przepaloną błonę wacikiem z rumiankiem, trochę zeszło lecz jak widać nie wszystko i na dodatek zrobiła się dziwna jakby rana z łączeniem wędzidełka a żołędzia. Co radzicie teraz z tym zrobić?
Czy zabieg który miałem, to obrzezanie częściowe?

O to link do albumu ze zdjęciami:
OP - Album on Imgur

PS. Trochę męczy mnie sumienie że pozwoliłem wyciąć sobie ten napletek (prawdopodobnie nie trzeba było). Dodatkowo lekarz nie zaproponował nawet mi plastykę wędzidełka, tylko od razu wycięcie (żałuje że się nie spytałem o plastykę, lecz myślałem że jest to bardzo dobry lekarz i wie co jest dla mnie najlepsze). Czytałem od groma tematów o odczuciach podczas stosunku po i przed wycięciem wędzidełka i napletka, opinie są różne, jeśli czytasz to, a z własnego doświadczenia możesz coś o tym napisać, to proszę napisz.

A i jeszcze taka rada dla ludzi przed zabiegiem, na prawdę przemyślcie decyzje, o podjęciu jakiejkolwiek operacji, najlepiej skonsultujcie się z paroma lekarzami, bo ja teraz bardzo żałuje że dałem się tak zrobić w bambuko i mnie to "dręczy".

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
 

Tomasz1

New member
Witam
moim zdaniem wygląda to zajebiście :) penis pierwsza klasa :) te strupki czy schodząca skóra z żołędzia to efekt tego że jest odkryty i musi się przyzwyczaić.
Co do wystawania to widzę że masz jeszcze opuchliznę :) małą też jestem 2 tyg po i mam podobnie :) i to pewnie dlatego, od str wizęzidełka masz jeszcze szwy :) ale moim zdaniem wszystko jest ok :) jeszcze z 2 tyg ;) i będziesz jak nowy ;)
 

Dishmoon

New member
Czyli jak zniknie opuchlizna to już nie będzie wystawał żołądź? A jak z tym wzwodem, bo nie mogę odciągnąć za żołądź, czy to wróci do normy, czy muszę już teraz zacząć gdy "stoi" trenować? Czy zabieg który miałem to obrzezanie częściowe?

Oczywiście czekam również na inne komentarze! Proszę pisać!
 

Podobne tematy

Do góry