• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Betnovete n po obrzezaniu

Quaniq

New member
Witam, po 2 tygodniach od operacji poszedłem do kontroli, tam lekarz wypisał mi receptę na 2x betnovete n i do tego bez recepty contractubex. Byłem chyba w 7 aptekach w żadnej nie mieli na stanie betnovete n, drugi problem to nie potrafili się rozczytać czy chodzi o krem czy o maść. Zamówiłem już w jednej to i to. Ktoś może stosował betnovete n po operacji, jak tak to w jakiej postaci (maść, krem). Do czego on w ogóle służy bo raczej nie piszę nic w ulotce o leczeniu blizn..
 

szymon1

New member
to jest steryd o dzialaniu przeciwzapalnym z doatkiem antybiotyku. Pisales w innym watku ze jestes calkowicie wygojony a masz to stosowac na przemian z contratubexem? Jak to teraz u ciebie wyglada?
 

szymon1

New member
Może tez dostałeś to żeby troche zwiotczyć skóre, stosuj sie do zaleceń lekarza, ale z tymi kąpielami w podejrzanych akwenach bym sie wstrzymał na twoim miejscu. Bo rozumiem ze cie nic nie boli i nic nie szczype po posamrowaniu Contratubexem?
 

Quaniq

New member
Nie nic nie szczypie/nie boli. Czasami tak lekko swędzi, ale to czytałem, że jak swędzi to znaczy że zaczyna działać. 14 sierpnia jadę nad morze, mam nadzieję, że wszystko będzie okej..
 

Podobne tematy

Do góry