• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pęknięcia napletka / odbarwienia

lektor

New member
Witajcie,

Mam następujący problem.
W pewnym momencie na napletku zaczęły się u mnie pojawiać podłużne pęknięcie skóry. Początkowo to było tylko jedno miejsce, ale z czasem zajął się prawie cały obwód penisa. Skóra w tych miejscach odbarwiła się, są białe plamy, straciła elastyczność (pojawił się efekt stulejki). Całość zrobiła się bolesna. szczególnie podczas wzwodu. zwłasza jedno miejsce, które akurat inaczej jak reszta jest mocno czerwone. Na żołędziu również pojawiły się takie odbarwienia. To wszystko trwa już dość długo i się nie goi (z początku myślałem, że to uszkodzenia "mechaniczne"). Czy ktoś się z czymś takim spotkał i pytanie, do które lekarza udać się z takim problemem, urolog czy dermatolog ?

Dodam jeszcze, że żona bada się regularnie i nie ma problemów, więc to (chyba) nic przenoszonego drogą płciową.

Zdjęcia:

View image: 1

View image: 2

View image: 3
 

szymon1

New member
Umów sie na wizyte do dobrego dermatologa i urologa, (dermatolog wykluczy temat skórny np liszaj twardzinowy czy cos takiego), a urolog zerknie na to pod katem czy to przypadkiem nie jest zwykla stulejka. Nie wiem od ktorego lekarza zaczac, moze od urologa, ale wybierz dobrego lekarza, nie pierwszego lepszego i nie odkladaj wizyty.
 

Podobne tematy

Do góry