• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

co dalej

nohej

New member
będąc u lekarza jakiś czas temu stwierdził on u mnie stulejkę, przypisał on mi maść i kazał ćwiczyć ściąganie napletka. Po jakimś czasie udaje mi się wkońcu ściągać napletek bez większego bólu. Jednak nigdy nie ściągałem go do końca (w sensie do tego rowka pomiędzy żołędziem a trzonem prącia). Boje się że spotka mnie jakiś problem typu np. załupek. Jest czego się bać?
 

jujek1

New member
nohej napisał:
będąc u lekarza jakiś czas temu stwierdził on u mnie stulejkę, przypisał on mi maść i kazał ćwiczyć ściąganie napletka. Po jakimś czasie udaje mi się w końcu ściągać napletek bez większego bólu. Jednak nigdy nie ściągałem go do końca (w sensie do tego rowka pomiędzy żołędziem a trzonem prącia). Boje się że spotka mnie jakiś problem typu np. załupek. Jest czego się bać?

Jeśli lekarz nic więcej nie kazał robić to raczej nie masz czym się martwić, ale regularnie ćwicz żeby stulejka nie powróciła. I nie masz czym się martwić lecz musisz całkowicie ściągać napletek.
 

michalwarszawa

New member
słuchaj rad lekarza, większość z nas nie ma wykształcenia medycznego i polega jedynie na swoich przemyśleniach i obserwacjach. Jeżeli jednak problem po jakimś czasie się nie rozwiąże, wskazana będzie powtórna wizyta u urologa.
 
Do góry