• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przyklejony kawałek napletka

lukasz11

New member
Jestem 3 miesiace po plastyce i mialem wedzidelko robione,jak sciagam napletek to w jednym miejscu nie moge go obnizyc bo jest jakby przyklejony do zoledzi (chcialem mastke usunac) i z 3/4 usunalem a tak nie moge dojsc,powyzej tego jakby przyklejenia mam zaschnieta krew na zoledz,powoli ta krew schodzi,co moge zrobic zeby tam tez normalnie skora zeszla ?
 

kristofer87z

New member
Re: Przyklejony kawalek napletka

Kolego, a lekarza to Ci nie powiedział, że to się myje i ćwiczy w trakcie gojenia?
Teraz to może Ci się to zrosło i możesz mieć problem.
 

lukasz11

New member
Lekarz mi mowil ze nie mam nic robic,ale czytalem na forum ze juz na drugi dzien im kazano wiec na wlasna reke zaczalem cwiczyc i teraz to zauwazylem dopiero
 

lukasz11

New member
No tak mialem krew taka przyschnieta i boli jak probuje oddzielic,ciezej nawet napletek mi teraz zchodzi,jak tak wezme mocniej to taki bialy punkcik sie na zoledzi robi
 

lukasz11

New member
No teraz tak dokładnie się przyjrzałem to już aż tak tam krwi nie ma i jak ściągam to taki płat skóry jakby był na żołędzi i napletku jednocześnie więc tak bardziej jakby zrośnięte,może to z czasem minie co?
 

sławek83

Moderator
Zdjęcie jest takiej jakości że nie jestem wstanie powiedzieć coś o tym. Myślę, że najlepiej jakbyś np. przy kąpieli próbował to odklejać powoli. Jak będziesz widział że coś idzie to próbuj dalej a jak nie będzie widać efektów to zostaje chyba tylko wizyta u lekarza z tym.
 

scripos

New member
Słuchaj, musisz teraz probowac cwiczyc pod ciepla woda, z tego co widze niewielki masz ten problem, ja mialem podobnie tylko ze z opatrunkiem, niechcacy skleilem sobie zoledzia plastrem od opatrunku, nie wiedzialem co robic bo plaster bardzo mocny a pod woda nie chcial zejsc, chwile sie pomeczylem ale do skutku, bolalo i nawet przy koncowym odklejeniu kawalek naskorka z napleta zdarlem, ale sie pozbylem.. ogranicza cie napewno bol i strach, wiec musisz sie przelamac :)
 

scripos

New member
Słuchaj, musisz teraz probowac cwiczyc pod ciepla woda, z tego co widze niewielki masz ten problem, ja mialem podobnie tylko ze z opatrunkiem, niechcacy skleilem sobie zoledzia plastrem od opatrunku, nie wiedzialem co robic bo plaster bardzo mocny a pod woda nie chcial zejsc, chwile sie pomeczylem ale do skutku, bolalo i nawet przy koncowym odklejeniu kawalek naskorka z napleta zdarlem, ale sie pozbylem.. ogranicza cie napewno bol i strach, wiec musisz sie przelamac :)
 

lukasz11

New member
Wzięłem pod ciepłą wodą próbowałem i się udało :) żołądź jest czerwona teraz w tym miejscu i bardzo wrażliwa,to przeminie?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Przyklejony napletek Stulejka 3
P Przyklejony napletek Stulejka 3
N Przyklejony napletek Inne 1
K Przyklejony napletek do żołędzia Stulejka 8
R Przyklejony napletek Inne 3

Podobne tematy

Do góry