• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Guzek na penisie po zabiegu obrzezania

ROBK

New member
Witam wszystkich.
Jak w tytule mam problem po obrzezaniu.
Otóż minął prawie miesiąc od operacji i wszystko byłoby ok...gdyby nie to że na penisie pojawił się guzek.Jest twardy lecz pod naciskiem palca przemieszcza się lekko na boki i powraca na swoje miejsce.
Znajduje się u góry penisa tuż przed miejscem cięcia i szwów których oczywiście już nie ma,wyszły a rana wygoiła się ładnie.Ten guzek już na drugi dzień po operacji mię zdziwił zaraz po tym jak zdjęto mi opatrunek z opaską uciskową.Wtedy to miejsce było zgrubiałe twarde,opuchnięte i bolesne ale to norma przecież było pocięte skalpelem.Nie zgłaszałem tego faktu lekarzowi bo byłem świadomy tego że to rana i w końcu zabieg.Dziś wszystko pozrastało się obrzęki zniknęły lecz guzek kształtu płaskiej kulki,jak mała gula jest bez opuchnięć bez bolesna lecz wyczuwalna i wzbudza niepokój.
Czy ktoś coś wie o tym co z tym robić?
Łudzę się że może to zniknie bądż się wchłonie....niewiem co myśleć?
Oczytałem się w internecie że to może być tłuszczak-nowotwór nie złośliwy ale za nim udam się do lekarza może uda mi się rozwiać moje obawy o najgorsze....a może to defekt pooperacyjny bądż coś co jest normą po tego typu operacji i wchłonie się. Dodam że przed zabiegiem w tym miejscu i żadnym innym na penisie nie było żadnych zmian,guzków ani innych podobnych.
Może ktoś spotkał się z czymś takim????????
Może to normalne i samo zniknie.

Proszę o pomoc-dziękuję....
 

roonie

New member
Re: ...Guzek na penisie po zabiegu obrzezania-co robić...POM

Mam podobnie, zabieg miałem 2 grudnia. Mam taki jak opisujesz mały guzek, przy miejscu cięcia z tym, że z dołu, przy wędzidełku. Ale mogę Cie uspokoić, guzek zmniejsza się i robi się z czasem coraz mniej twardy. Cierpliwości i... to na 100% nie jest żaden nowotwór, więc spokojnie ;)
 

ROBK

New member
Re: ...Guzek na penisie po zabiegu obrzezania-co robić...POM

Dzięki kolego za odpowiedż.
Pocieszające jest to co piszesz i to bardzo .
Ale ten guzek jest ruchomy jak go dotykać ,taki nie naturalny a skóra nad nim jest jakby lekko napuchnięta ale tak delikatnie-minimalnie. Nie wiem to wszystko mię przerasta. Jestem w szoku.
To taki guziołek,nie boli lecz dokucza bo wiem że jest.
Aty kolego też jesteś po obrzezaniu?
Byłem zadowolony z tego zabiegu że jest wszystko ok....po stulejce całkowitej-nabytej
I że mam go wykonany bo wiele jest lepiej jak do tej pory.
Bardzo bym chciał żeby zniknął sam.
 

roonie

New member
Re: ...Guzek na penisie po zabiegu obrzezania-co robić...POM

Ja miałem obrzezanie częściowe - skrócili mi napletek o około centymetr. Na razie nie masz się co bać. Jeśli faktycznie nie będzie się to poprawiać to przecież zawsze możesz odwiedzić lekarza u którego robiłeś zabieg i wszystko Ci powie.
 

promatyk

New member
Re: ...Guzek na penisie po zabiegu obrzezania-co robić...POM

Ja jestem po całkowitym, niedlugo minie drugi miesiąc. Ten "guzek" to zamknięte naczynie krwionośne, pewnie jakaś żyła. Z czasem się wchłonie, bez obaw ;-) Ja miałem dwa takie większe i zniknęły.
 

ROBK

New member
Re: ...Guzek na penisie po zabiegu obrzezania-co robić...POM

Witam kolegów.
guzek o którym pisałem jest na dal lecz jak by mniejszy
faktycznie zaczyna być taki jak by to naczynie krwionośne było
no mam nadzieję że z czasem całkowicie zniknie...
Pozdrawiam :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Biały twardy guzek pod napletkiem Inne 4
K Guzek? po zabiegu Po zabiegu obrzezania 3
K Guzek po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 2
M Guzek na członku Inne 8
S Guzek Inne 0

Podobne tematy

Do góry