• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krwiak na penisie po masturbacji

CoTuWpisac

New member
Błagam panowie, 17 listopada miałem operacje stulejki wszystko ok tylko wczoraj podczas masturbacji napuchl mi strasznie penis momentalnie ustąpił wzwod i wszystko zaczęło siniec wygląda mi na krwiaka ponieważ sinizna rozlewa się coraz dalej ( siny mam trzon i kawałek napletka oraz wszystko jest napuchniete)nic nie boli ba ! wręcz niemam czucia w miejscu zasinienia . Penis leci lekko na bok cały czas jest twardy ( podczas spoczynku )obawiam się że to może być złamanie :( Jutro mkne na pogotowie z tym problemem zdjęciami nie dysponuje ponieważ niemam dostępu do komputera , pisze z telefonu proszę o pomoc :(
 

CoTuWpisac

New member
No więc byłem dziś na pogotowiu i lekarz powiedziała że wsio jest ok :) Moje przypuszczenie się potwierdziły to krwiak mam smarowac rivanolem i samo minie pozdrawiam
 

stulejkowy

New member
Jak by to było naprawdę złamanie to bys z bólu i strachu sam od razu dodskonale wiedział, że trzeba od razu lecieć na pogotowie.

Dobrze, ze tak się tylko skończyło. Co prawda nie słyszałem o przypadkach złamania prącia przy masturbacji (tylko podczas ostrego seksu) - ale wiadomo, Polacy różne rzeczy potrafią:)
 

Podobne tematy

Do góry